Hemoroidy

Súvisiaci obsah

matisek1000

pre etela:
dakujem ti velmi pekne, vyskusam to. Skusal som si ho uz zatlacit ale vzdy sa vrati von. Skusim to teda tyzden dva a uvidim potom. Este raz dakujem

etela

pre matisek2010:pozri podľa návodu do kedy sa môže masť používať. Máš vonkajší hemoroid ( sú aj vnútorné). Poradím jednoduchý babský recept.Po umytí natri konečník obyčajnou domácou bravčovou masťou, daj si na prst a zatlač hemoroid do konečníka.Opakuj to zakaždým po umytí. Najlepšie by bolo, keby si si po každej stolici umyl konečník a čistým prstom natrel a zatlačil.Skús to dáky týždeň dva.Malo by to pomôcť.Ono sa to zvykne ale nemusí vraciať, mal by si upraviť stravu, piť veľa tekutín, pretože ti to môže vytláčať tuhá stolica.Ináč aj pri dvíhaní ťažkých vecí sa vytlačí hemoroid von.

matisek2010

Ahojte, chcem sa poradit. Uz niekolko dni mam pri analnom otvore hemeroid, velky asi ako fazula. Natieram si nato faktu mast a gel z dubovej kory. Staci to? za kolko dni by mi to malo prejist.Dakujem email: matus44@post.sk

matisek2010

Ahojte, chcem sa poradit. Uz niekolko dni mam pri analnom otvore hemeroid, velky asi ako fazula. Natieram si nato faktu mast a gel z dubovej kory. Staci to? za kolko dni by mi to malo prejist.Dakujem email: matus44@post.sk

etela

s hemoroidami má už dnešnej dobe skúsenosť hádam každý, či je mladý a či starý.Ťažko ti pomôcť, keď nepíšeš aké problémy ti hemoroidy robia.A si si istý, že máš hemoroidy? Opíš svoje problémy ak chceš pomôcť.

dsada789

Pohyb pohyb pohyb pohyb, nie je nic lepsie ako pohyb, nesed lebo to sposobuje hemeroidy, ak musis tak si radsej lahni alebo daj sa do polohy aby zadok nebol v tlaku. Dobry liek je Detralex,moze ti ho predpisat lekar,ale neviem ci obvodny

RNG

Nuz mne obycajne kremy, samozrejme prirodne, nie naftove produkty, na toaletnom papieri na vycistenie tej oblasti pomahaju uz desatrocia.A mojmu otcovi predtym tak isto.

pufik547

ahojte.
na tomto fore sa tiez dost ospevuje ten liek Milaniv. aj ja som si to povodne chcel vyskusat, ale po precitani niekolko for na nete zistujem ze ten pripravok ospevuje iba urcita osoba (predavajuci). takze moj nazor je takyto...
uzivatelia s menami "jojkokos,prakticka,karto,falcon,eron,lusianka,skandi,jolinto,salisa...atd" a spominany pan Švantner na uvedenom fore maju prispevky odoslane z tej istej IP adresy.mam pocit, ze cele to forum, je napisane jednou osobou az na par vynimiek ktore sa pokusali naozaj ludom pomoct a nezavadzat. takze moj nazor na tento liek je jednoznacny, ze sa jedna o podvod. a prispevky zaslala ta ista osoba, len aby ospevovala dany pripravok.
uprednostnujem jednoznacne pripravky z lekarne!!! no najprv navstevu lekara, kto sa boji ten asi nema vazny zaujem vyliecit sa. ak sa chcete vyliecit lekar je na prvom miete pri akychkolvek priznakoch...

SlimákMaťko

Viem toho dost. Ci ti pomozem neviem, ale pokusim sa. Ak sa bojis o svoj mail, zaregistruj si niekde novy a je to.