prerusovany sex

Príspevok v téme: prerusovany sex
jaaaa

caute. pocula som, ze prerus. sex je dost nebezpecna metoda chranenia sa, aj napriek tomu ho praktizujem uz niekolko rokov, no stale mam obavy ci sa nieco nestane. Uspesnot je nieco okolo 70%???
Cize 3 z 10 zien pri tomto sposobe otehotneju.. Som blazon vsak? Ale napchavat sa HAKmi sa mi veru nechce.. Btw mam 23r.

jjjjj

jaaaaa...ale my to s partnerom praktizujeme už 3 roky a dá sa , ale raz sa stalo že si nebol istý že či pustil, tak som pre istotu zobrala escapelle tabletku, podľa mňa ak vždy potom si ho utrie a pustí von,,tak v čomby mal byť problém...ale často používame kondom ved ked je dobrý tak predlži pohlavný styk aspon..a užívať tabletky , tak žena je z nich zbytočne náladová, a potom sa partneri častejšie hádajú a žena si zaťažuje organizmus..podľa mna dobre robíš iba nie všetci muži sú takí ustretový ako naši,,,tak tie ostatné nusia brať tie lieky asi,-(

ninka24

ahoj, no aj ja som pocula, ze to nie je zrovna najbezpecnejsia forma, ochrany....ale tak ja s priatelom spávam takto uz skoro 3 roky....a dokonca 10 dní po menstruácii do robíme ,,do konca\" cize sa do mna ,,spraví\" a zatial sa nic nestalo...spoliehame sa na neplodné dni :-)

salala

a co teraz? ved kazdy si nesie zodpovednost za svoje ciny, cize ak otehotnies, tak to je tvoja vec a tvoja starost, resp vasa...ci ta mame pochvalit ci ako...