co robite s peniazmi,ktore dostavate ako stipendium,ci uz prospechove,alebo socialne??

Deeee

no ked sa o niekoho staraju rodicia,a mozu mu aj financne pomoct, tak je jasne, ze si vie tie prachy odlozit. Fakt si to vaz a uzi si ich.

bon

zuzana niekto nevie hospodarit?? ako nehnevaj sa ale vobec ma nepoznas, tak ma laskavo nesud, bohuzial nemam intrak, nezijem doma,platim najom za byt, v skole travim minimalne 30 hodin za tyzden, takze na pracu mi vyjde cas dost malo, semestralne kupujem resp. davam fotit minimalne 15knih, pretoze na kazdy predmet potrebujem aspon 1 a knizica je na tom bohuzial uboho....., takze s hospodarenim nie je problem, o to sa neboj, mas stastie ze dokazes utiahnut vsetko tak, ze este aj usetris, ze nemusis ma take vydaje tak si to vaz

werona

U nas to je tak, ze prospechove stipendium cloveku ide hned na skolsky ucet, kedze u nas je studium hradene. Takze peniazky idu na studium, tak by to aj malo byt...

zuzana175

bon: mam denne studium, aj brigady som mala, stipko som dostala v zime a este ani korunu som z toho neminula....asi tu nevie niekto hospodarit........

bon

to ako nemyslis vazne ze z toho aj nieco usetris?? predúpokladam ze nie si vysokoskolacka, lebo ja som a sice stipko nemam, mam popri dennom studiu brgadu a aj tak mi to financne uplne nepokryje vsetko......