Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky mate nazor na pauzu vo vztahu?

Príspevok v téme: aky mate nazor na pauzu vo vztahu?
saska novotn

ahojte, aky mate nazor na pauzu vo vztahu, zistila som, ze priatel mi taji, ze ma nove kamaratky, ked som sa ho medzicaosm pytala, ci ma, tvrdil, ze nema, ale nasla som mu v tel., ze im aj volal.. navyse je v posl. dobe stale nejaky nervoznejsi, agresivny, hlavne, ked mu volam a je doma, tak sa to snazi rychlo ukoncit hovor. ked je so mnou, je normalny, ako predtym, myslim, ale proste mi taji kamaratky, o ostatnych viem, ale o tych 2 nie. kazda je z inej oblasti okresu, tak viem, ze sa musel zoznamit s kazdou zvlast. uz ma to nebavi, verila som mu, ale stale je x faktorov, preco mu mam dovod neverit, je sice jediny zmysel zivota, ale neviem.. viem, ze ma lubi a ze by chcel ostat so mnou, tym som si ista, ale on si asi stale potrebuje pozdvihovat chlapske ego, alebo ja neviem. Ja to napr. nepotrebujem, odkedy ho mam, aby som flirtovala s inymi. Preto si myslim, ze ak ma skutocne miluje, ta pauza upevni nas vztah, lebo si uvedomi, ze ma moze stratit. O tom, ze som zistila tie nove kamosky, mu hovorit nejdem. Myslite si, ze to je rozumne? mate skusenosti? aky mate nazor? dikes

zjuzjika

no to je dost zaujimave ak mal nieco so svagrinou, ktora je v podstate bratova zena.... no mala by si zistit co medzi nimi bolo, ale ak si nasla nieoc taketo a on ti nehcce o otm nic povedat tak by ma zaujimalo, ci o tom vie aj jeho brat ....

lila100

ahojte vie mi niekto prosim poradit? je mi hrozne o tom vobec pisat. mam priatela sme spolu uz 5rokov. a prisla som na to ze si neustale volal so svojou svagrinnou ked bola ona v irsku , pisli si sms, skypeovali, a nedavno som nasla spravu co bolo pred rokov ked bola v irsku ...moj priatel pisal: zlatko momentalne som...viac mi nechcel ukazat a pohadali sme sa nadaval mi a ju stale chrani jedno krie slvoovo na nu nedopusti .. co si mam mysliet o tom?

ShaulaThalit

pauza? ak je vo vzťahu skutočná láska, a vzťah má perspektívu, tak dotyčný počká aj pár mesiacov, a viete prečo si ľudia myslia, že pauza=rozchod?
Pretože veľa párov počas pauzy prišlo na to, že to, čo chcú je inde...

marianka111

saska
tak na tvojom mieste by som mu urcite povedala ze o tych babach vies, mozno o nic nejde a ty sa kvoli tomu zbytocne trapis a haluzis, lebo presne to sme my zeny, ze k komara robime somara, ak si to chces vyjasnit, tak jediny clovek co ti moze dat vysvetlenie je tvoj priatel. a z jeho reakcie uz predsa budes vediet posudit, ci ti klame alebo nie, poznate sa uz predsa dost dobre,nie?
a co sa tyka pauzy, tak ja si ani presne neviem vysvetlit, co to slovo znamena... akoze spolu chodite a sa nevidite??? ci spolu nechodite a kazdy moze riesit s kym chce? ci ako??? u man existuje rozchod a nic ine...
podla mna nie je nic horsie ako nedovera a podozrievanie vo vztahu. presne toto totizto vas vzath postupne zabije, takze moja rada znie: jednoznacne sa s nim porozpravat a ujasnit si to...vela stastia :)))

:( :P

ahoj, ja to presne poznam, teda ten stav, ked vsetci naokolo hovoria, ze porozpravat sa je najlepsie.. Ale nie je to proste az take lahke urobit. Neviem, aspon mne sa casto stava, ze ked sa idem s priatelom porozpravat o niecom vztahovom medzi nami,tak to potom skoro vzdy sklzne do niecoho,do coho som nechcela a to kvoli tomu, ze on je hrozne ukecany a ma lepsi recovy prejav a proste ma vzdy predbehne tym co hovori.Neviem ci ma chapete. Ale ja uz potom nemam chut ani silu mu oponovat a sklamana drzim usta.On si proste vzdy vsetko zdovodni podla seba, ze vsetko je ok a ja z toho vyjdem ako blb. Volakedy som mu to aj zrala, myslela som si, ze mi sibe.ale postupom casu som zistila, ze to je jeho obluba si vztahove veci pri problemoch zlahcovat a ja sa potom citim maximalne nenaplnena, nespokojna:P kurnik

winki

alzbee ma uplnu pravdu. sme raz take nedokazeme proste cloveka opustit len tak a vsetko zahodit za hlavu.
Len prosim ta uvedom si ci naozaj tuzis po vztahu kde len trpis?
skus tu pauzu aspon uvidis ty ci si nanom skutocne tak naviazana. a tiez zistis ci jemu na tebe zalezi ked sa k tebe bude chciet vratit tak mas vyhrate ale ked nie tak skutocne tento vztah nema zmysel. Lebo raz sa to skonci bud to nevydrzis uz ty alebo on.

tinka228

saska prepáč, že budem krutá, ale ja mám z toho celého pocit, že on je s tebou už asi len z ľútosti. proste sa bojí opustiť ťa, keď si taká sama, bez blízkych. keď vidí aká si na neho naviazaná, tak má strach rozísť sa s tebou, nechce ti ublížiť. nehnevaj sa, prosím, na mňa za tento názor, ale ja mám proste taký pocit z toho, čo som čítala.

alzbee

saska: je mi luto, ze nemas nikoho okrem neho, ale myslim, ze nespravis dobre, keby si mu to vratila tym, ze si zacnes ty vypisovat s kamosmi z vysokej...myslim, ze tym nic nedosiahnes...s tym upnutim nanho ta ale uplne chapem. Co som ti pisala o tom mojom priatelovi, ze raz sme sa rozisli a teraz sme zas spolu...tak da sa povedat, ze sme spolu uz vyse dva a pol roka. je to tiez moj prvy dlhodoby vztah. a viem, ze to nie je taky vztah, ako by mal byt...chvilami mi viac bral, ako daval:(..moj priatel je dobry clovek, ale je taky...akoby som to napisala...taky v podstate neobetavy...alebo neviem, ako to mam napisat. to je v podstate jedno, aky je, ale ide o to, ze minule sme sa mali stretnut po 3 tyzdnoch v sobotu. avsak nedosiel a nedosiel ani v nedelu, ked to slubil. tak som bola neskutocne nahnevana...avsak ked mi potom v pondelok volal, tak vravel, ze ved mi v nedelu pisal, ze nemoze prist kvoli skuske, ktoru ma v pondelok a ze ci teda moze za mnou prist (ten pondelok poobede, ked mi volal)...a ja som mu povedala uplne nasrata, ze nie, lebo mal prist uz v sobotu a vsetko to dodrbal a ze tolko z mojej strany...a odvtedy sa mi neozval:((...proste po 2 a pol roku sa to skoniclo jednou vetou, ktoru som povedala v navale hnevu:(...najprv som bola hrdinka a ani nejak neriesila, ze sa neozyva...avsak prislo obdobie smutku...hnev opadol a ja som mu napisala, ze ma to mrzi...ale neodpisal:(( a tym chcem vlastne povedat, ze aj ked viem, ze nas vztah nebol idealny, aj tak ho stale chcem! Som nanho upnuta a chcem to zmenit, ale neviem sa pohnut dalej...a teraz stale len cakam,ze napise, zavola...stale premyslam, ci mu zavolam ja...a uz mi len oci slzaveju, ked si predstavim, ze ho nikdy neobjimem, nepobozkam...preto chapem, ze aj pre teba je to tazke opustit priatela (teda navrhnut pauzu), aj ked ti ten vztah vela berie...je to tazke a pritom viem, ze iste sa najde chalan, ktory by ma mozno nosil aj na rukach:)) tak isto aj ty...iste by si si vedela najst aj ineho...ale je to strasne tazke zabudnut nato pekne a pohnut sa dalej...chcela by som za tym spravit ciaru, no neviem:(

winki

...hm typicka odpoved muza...teraz nic v zlom. ale to stale a preco si mi to normalne nepovedal? no vies zlato ked ja som sa bal ze sa budes hnevat a tak.....jeeej ved si uvedomte ze vzdy je to horsie ked nieco zatlkate ako ked to poviete narovinu.

fakt nic proti tebe len mi ta odpoved total padla na mojho chalana :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky mate nazor na pauzu vo vztahu? - Fórum - ZDRAVIE.sk