aky mate nazor na pauzu vo vztahu?

Príspevok v téme: aky mate nazor na pauzu vo vztahu?
saska novotn

ahojte, aky mate nazor na pauzu vo vztahu, zistila som, ze priatel mi taji, ze ma nove kamaratky, ked som sa ho medzicaosm pytala, ci ma, tvrdil, ze nema, ale nasla som mu v tel., ze im aj volal.. navyse je v posl. dobe stale nejaky nervoznejsi, agresivny, hlavne, ked mu volam a je doma, tak sa to snazi rychlo ukoncit hovor. ked je so mnou, je normalny, ako predtym, myslim, ale proste mi taji kamaratky, o ostatnych viem, ale o tych 2 nie. kazda je z inej oblasti okresu, tak viem, ze sa musel zoznamit s kazdou zvlast. uz ma to nebavi, verila som mu, ale stale je x faktorov, preco mu mam dovod neverit, je sice jediny zmysel zivota, ale neviem.. viem, ze ma lubi a ze by chcel ostat so mnou, tym som si ista, ale on si asi stale potrebuje pozdvihovat chlapske ego, alebo ja neviem. Ja to napr. nepotrebujem, odkedy ho mam, aby som flirtovala s inymi. Preto si myslim, ze ak ma skutocne miluje, ta pauza upevni nas vztah, lebo si uvedomi, ze ma moze stratit. O tom, ze som zistila tie nove kamosky, mu hovorit nejdem. Myslite si, ze to je rozumne? mate skusenosti? aky mate nazor? dikes

winki

ale keby to boli len kamaratky tak preco by jej o nich nepovedal? a no neviem ci by som kamratke mojho chalana tak trosku nevynadala keby mu vyvolava v noci....samozrejme ak nejde o zivot.

inkubator

Ked su to len kamaratky, tak na rom nic nie je. Ako by sa tebe pacilo, keby ti zakazoval sa s niekym sa kamaratit?

winki

ja na tvojom mieste by som mu povedala co viem ale pokojne a nech to vysvetli. a ked nechces tak skus zavolat tym babam,,,,

winki

Poviem ti moj pribeh. mam priatela je sice o 3 roky mladsi ale laska si nevybera a mne to aj vyhovuje lebo ma dali neskor do skoly takze vsetci okolo mna boli mladsi. no ale k veci....teraz sme spolu uz pomaly treti rok ale asi tak po roku som postupne zacala zistovat veci ako ze bol napr vonku na diske a mne tvrdil ze he doma alebo mi jednoducho nepovedal iste dolezite veci a ja som sa to dozvedela. a takto sa to tahalo pol roka proste doslova zo mna robil picu...preco som to torelovala? lebo som si uz par vztahmi presla a vedela som ze keby ma nelubi tak jednoducho somnou uz neni a ja ho milujem. no a ked ma to uz raz fakt pekne nasralo lebo si zacal vypisovat s fajerkami svojich kamosov tak som mu zavolala povedala toto viem a pridi si po svoje veci je koniec. chlapec prisiel a nie po veci...povedal ze ma nechce stratit a nech mu dam este sancu vysvetlil mi to a ja mu verim. dala som mu sancu a odvtedy je nas vztah vpohode a az teraz som si ista ze mu mozem verit.

saska novotn

dakujem alzbee, vies, ked my sa vela rozpravame, ale uz nevladzem. ani si to bez neho neviem predstavit, skor to robim preto, ze ma stale taketo "zistenia" uz fakt ruinuju, lebo tonie je prvykrat... Tvrdi, ze nikde nebol, pritom viem, ze bol, ze si s nikym nepise a zrazu ahaho, nahodou zistim, ze pise a tak, viem, ze ho to ubija, ze som taka ziarliva, ale zas ked o nic nejde a ma len fakt obyc. nove kamosky, vzdy mi o nich hned povie... lenze tieto cisla tam uz ma tak 3 tyzdne odvtedy, ako bol "s chalanmi" vonku a odvtedy je divny. cakala som, ze mi onich povie sam, ale nepovedal a ja mu proste nechcem zasa nieco vycitat, stejne hodi tu istu obhajobu, ako ma miluje, ako by nedokazal zit s inou - ale ak chcem ja, nech sa rozideme, ale on nema dovod a bla a bla, ale proste naco potrebuje tolko kamaratiek okolo seba? nechapem, o com si s nimi moze vypisovat... a vyvolavat po 23h.. ked nie je so mnou. hlavne, ze ked mu volam ja, tak to je uz unaveny a ide spat. neviem, mozno som na neho tak naviazana, lebo je to prvy taky dlhorocny vztah, predtym to boli kratke vztahy a asi som sa proste na neho upla a mozno si to mylim s laskou. ja fakt neviem. najradsej by osm si to hodila a bol by uplny klud a nech si robi, co chce :(((( Ja nemam okolo seba nic, iba jeho. Nemam ziadnych blizkych, bohuzial som nehodou prisla o vsetkych a ostala som uplne sama ako prst, preto proste neviem, ze ci ma ta moja dobrovolna pauza vlastne rovno nezabije anieco si neurobim. lenze ja uz nemam fakt silu zistovat nejake jeho kamaratky. uz osm aj skusala ze si ja zacnem pisat s mojimi kamaratmi z VS, ale proste mne pride maximalne nechutne si s niekym flirtovat, ked mam predsa chalana. ja som skor ten verny typ a asi som si nasla hold zly typ chalana ku mne :(

alzbee

Pauzou som si presla...po roku a stvrt mi priatel z nicoho nic oznamil, ze ma lubi, ale chce pauzu-potrebuje si nejake veci ujasnit v hlave. O ake veci slo, som sa ho nepytala. proste som to nechcela vediet. ta pauza prirodzene presla do rozchodu, lebo sa mi vobec neozyval...az som mu po 3mesiacoch napisala email, kde som si uplne vyliala srdce...a potom sme sa stretli...a zacali sme sa zase stretavat a okrem drzania za ruku a hovorenia si lubim ta, sme mali vztah, akoby sme spolu zase chodili...ale oficialne sme sa dali dokopy az po jednom roku od toho zaciatku "pauzy". Povedal mi, ze nevie milovat ine dievca a ze si nadaval do ko*otov, ked ma nechal tak, ale ze nechcel mi hovorit, ci sa k nemu vratim, ked boli uz raz kocky hodene...ale uprimne ti poviem, ze momentalne je to tak, ze asi sme sa druhykrat ani nemali davat dokopy. Ta pauza je dobra nato (teda aspon si myslim), aby clovek zistil, ci toho cloveka stale este lubime, ci nam bude chybat, cinie sme spolu len zo zvyku...lebo obcas clovek ma pochybnosti. A vidis,aj moj priatel az vtedy teda zistil, ze spravil hlupost...ale lepsie, nez nejaka pauza je sa s tym clovekom porozpravat.