Stále červená tvár, fľaky! PROSÍM POMOC

Príspevok v téme: Stále červená tvár, fľaky! PROSÍM POMOC
červienka

Dobrý deň, už pár rokov ma trápi jeden problém. Mám teraz 22 ale čo si pamätám, stále mám červenú tvár...v jednom kuse:( vyzerá to veľmi neesteticky, pretože som veľmi svetlá, krk mám snehovobiely a len líca mi žiaria načerveno...naozaj nepekné...akoby som mala pleť úplne priesvitnú, presvitá mi krv alebo cievky alebo čo...od uší až po nos, proste všetko okrem čela...z profilu to vyzerá naozaj nepekne, neprekryje to ani make-up, lebo to vyzerá ako maska..:( často sa ma na to pýtajú, prečo som taká červená a ja neviem odpoveď. akurát sa cítim trápne a začnem sa ešte aj červenať, a vtedy už vyzerám ako paradajka...v kľudnom stave mám tvár červenú, ale v strese alebo keď sa hanbím to je bordová...a robia sa mi fľaky na krku hneď pod bradou - z tepla...akonáhle mi je teplo, buď už kvôli počasiu, alebo kvôli tomu, že je v miestnosti teplo, alebo keď je v aute horúco...hneď mám obrovské červené fľaky na tvári, na krku a dekolte....pomaly sa bojím vychádzať medzi ľudí, už sa bojím že mi zostane teplo a naskáču mi tie hnusné fľaky:(( prosíím pomôžte mi niekto ak viete...ďakujem pekne....