Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

mamakami

Schudla som na základe očistenia čriev a dodaní všetkých na den porebných mikroživín,ktoré naše telo potrebuje, hlavne naše bunky. Tým pádom telo má všetko, čo potrebuje, nie je vystresováne, nehľadá pochutinky a večer sa neprežiera, máte viac energie, cítite sa lepšie a mení sa vzhľad a miznú komplexy:-)

jajaja295

ja mam 165 cm a 50,5 kila a som normalna ,mam skarede nohy-teda lytka a nic s nimi nespravim, tak si zase nemyslite ze hned 50 kil znamena,ze baba je vychrtla,tie som vazila kedysi 58 kil a mala som osobne problemy tak sa mi podarilo schudnut bez toho, aby som sa o to snazila,ale teraz sa neprezieram,obmedzila som hlavne pecivo,inac jedavam vsetko mozne a najradsej mam pecenu kacicu mnma :D

mamakami

shudla som napriek tomu,ze mam problemi zo stitnou žlazou a fakt bez hladovania ked potrebujete pomoc rada pomozem tel. c.0911997741

mamakami

ahojte mala som podobne problemi, ako vy roky som sa trapila s nadvahou teraz som schudla zdravo bez diet za 3mesiace 10kg ak ma niekto zaujem rada poradim

???

hups 162 veď si písala no aj tak je to celkom dobre na tú výšku. AJ keď missky majú výsku 170-180 na tie miery

???

No tak už je to jasne. Robíš si srandu. Presne to vystihol/vystihla elviee chceš počuť aká si štíhla. Tak ťa teda pochválim. Chcel by som babu s takými mierami. Ale ešte zadaj výšku aby to bolo na komplet.

Mimi323

Ivka, no rob so sebou niečo ak chceš zhodiť. Asi nič nerobiš so sebou, keď máš takuto váhu a si tučná, keďže tuk je ľahší ako svaly. Si zrejme mľandravá. POtrebuješ spevniť postavu, tak šup do fitka.