Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

jajaja295

vanessa ja mam tu istu vysku co ty a taku vahu som mala asi pred 10 rokmi a pripadala som si dost tucna,ale vsetko zavisi od stavby tela,lebo ja som mala vacsie stehna a brucho

Sjuz

Ahoj, myslite, ze 60 kg je na 170 cm vela ? lebo ja neviem, navonok to ani velmi nevidno, ale za posledny polrok som pribrala takmer 10kil a ja ani neviem z coho.. a hlavne na takych miestach, kde som nikdy predtym v zivote nepribrala- napriklad na stehnach. ako to najrychlejsie zhodit ? pretoze takto sa citim dost strasne..

lusiana

vanessa02 : Mas uplne idealnu vahu,ak si ju udrzis bude to super. Nepotrebujes chudnut, ale ak by si mala viac ako 65kg,tak uz by si bola trosku pri sebe, ale nie tucna.

bon

luci22, nemusis zacat s anorexiu ani s bulimiu, hlavne si nevsimaj reci maminy ani nikoho, lebo inak to nepojde, musis to chciet hlavne kvoli sebe....

luci22

ja mam 22 rokov za rok soom pribrala 15-20kíl. teraz mam 171cm a 80kg. je to hrozne ako mi vytrca brucho. kazdy sa ma pyta ci som tehotna a mama ma kontroluje kolko za den zjem a stale ma kritizuje. niekedy mam pocit ze ak chcem s tym nieco urobit musim zacat s anorexiou alebo bulimiou. k tomu sa pridali aj zdravotne problemy. uz neviem co mam robit =o(

lucisek

bon
nikoho si nevsimaj...ja som sa tiez hanbila ist sama na korcule..boli tam len same 45kilove pipky ale tak nikoho si nevsimat..robis to pre seba a nie pre ncih a nech si myslis kto chce so chce...najdolezitejsie tvoj pocit a ja sa vzdy citim super ci uz po korculiach alebo plavani :-D netreba to vzdavat :-D