Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

bon

no baby tak ste ma trocha presvedcili, neviem, ja mam stale taky blby pocit ked idem na korculiach, alebo ked som behavala tak tiez mi to bolo blbe, ale asi sa na to fakt vykaslem teda, dakujem za povzbudenie

lusiana

bon: Absolutne sa nepozeram na babu,ktora ma nejake to kilo navyse a sportuje.Ako napisala sweetlolita pozeram sa len ked nejaka 100kg baba sedi v cukrarni a tlaci do seba obrovsky kremes alebo ked ide po ulici a v jednej ruke hamburger a v druhej cola.
Dodaj si odvahu a sportuj,je to super a tie priblble pohlady tucnych zien co sedia pri kocikoch a napchavaju sa chipsami alebo tych ultrastihlych ktore nic nejedia si nevsimaj.Drzim palce

lucisek

ja mam take iste parametre ako ty...ale tak nemám neake komplexy...najviac ma vask zo vsetkeho trapi moje brucho...tam to je neprijemne...ale tak snazim sa hybat a nesediet doma...co ocenuje aj moj priatel

sweet_lolitta

bon> mne je naopak velmi sympaticke, ked baculka jazdi na bicykli alebo sa prehana na korculiach. Ved sportuje, robi zo sebou nieco. No horsi pohladje , ked idem okolo nejakeho fastfoodu a vidim, ako nejakej 100 kilovej kvapka horcica z kebabu z ust... Ok, ved ona vie co robi. Jej vec.

kococka

Baby, je oveľa neprijemnejsie sa pozriet na hrkalku,co o chvilu porazi za rohom. Je to pekne a mile,ak je zena zenou. NIekto ma na to geny,ako byl ako trieska,iny nie!a teraz je v ponuke tolko handier!!!nemam dokonalu postavu,nie som ako ztuhnuty cement,aj si na ten specik sahnem, no a co,jest treba a lepsie je,ked chuti. Vsetky ste atraktivne!!!

bon

LOLITA, LUSIANA len mi prosim vysvetlite, ako mamme mi co potrebujeme schudnut chodit sportovat, ked sa takto na nas pozerate? viete kolkokrat mam chut ist si zacvicit alebo na korcule ale neidem len preto ze sa hanbim kvoli takym ako s te vy? lebo len zazerat a uz vidim tie vicitave pohlady, fuj ta sa sem na co pcha, nema tu co robit......., ja napr postupne zhadzujem, na kosrcule iidem len ke ide priatel lebo sama by som len stresovala ze sa na mne kazdy smeje.....,viem ze to prevysajuce sadlo je nechutne, neznasam pohlad na seba, snazim sa robi co mozem,ale neznasam taketo odcudzovanie....myslite si to, ale neprezentujte to verejne, potom ze preco trpia mlade dievcata anorexiou a bulimiou, no prave kvoli takemuto odcudzovaniu....

sweet_lolitta

lusiana> suhlasim s tebou. Strasne sa mi paci, ked maminky korculuju po hradzi s kocikom alebo ked je deculo odrastene, tak idu sa ako rodina bicyklovat a tak... Podobne si to predstavujem aj u seba.

lusiana

emka31: Presne taketo pripady nemyslim. Materstvo je krasne a v takomto pripade je jedno ci mas 80 alebo 60kg. No ak aj rok,dva po porode budes mat vzdy taku istu vahu ako po porode,tak to uz je pdola mna zanedbavanie svojho tela a krasy.

emka31

Ja mám tiež omotanú šatku okolo pásu na plavkách.Mám dve malé deti,jedno som nedávno prestala kojiť.To sa mám teraz zavrieť doma a nikam nechodiť lebo 64 Kg je veľa a prevísa mi bruško?Choré.A tiež som mala niekedy 49 KG.A nejeden muž mi povie, že teraz vyzerám pekne žensky.

Ejmy

Mne sa tiez pacia suknicky,kratasy,alebo obtiahnute tricka...na peknej postave..Kazdy sa vie pekne obliect,hlavne ked to je primerane ku postave.