Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

h vhc h

Ja nechapem jak nemozes schudnut niekedy som mala 8O a teraz ? 53 kil a chudla som ne 4 kila za mesiac ale 2 kkila za 4 dni :D žila som na vode

mataBB

tak je pravda ze v niektorych krajinach sa s takymi osocavaniami na obeznejsie zeny nestretneme..ale je to aj kvoli tomu ze napr v takej usa je to uplne normalne, pretoze je tam velmi vela obeznych...ale tu to este nie je az v takom stadiu..aj ked uz aj tu je trend fast foodov vo velkom

a ti nejde len o kila navyse-cize estetika...ale predsa o zdravie...co tak nabeh na cukrovku, vysoky krvny tlak, cholesterol atd atd?

ajwika

TOTO JE PRESNE PROBLEM NASEJ KRAJINY.
ZENY SU ZAKOMPLEXOVANE AKO VYZERAJU,JA SOM TUCNA A KEBY SOM MALA 60-70KG BOLA BY SOM RADA.SNAZIM SA KONTROLOVAT,LEBO SOM NABRALA KOLI LENIVOSTI 40KG ZA ROK A POL.
ALE JE MI TROSKU SMUTNO,KED VIDIM AKO NARIEKAJU LEBO MAJU O 10KG NAVIAC A CITIA SA AKO ZRUDY!JA ZIJEM NIEKOLKO ROKOV V ANGLICKU,NIKDY SOM NESEDELA VO FAST FOODE,NEJEM MASO ALE PRECO SOM PRIBRALA BOLO TO,ZE SOM MALA OTOCENY REZIM NA NOCNEJ SMENE A PO PRACI SOM CHODILA DOMOW UNAVENA TAK,ZE SOM NEBOLA CELY DEN SCHOPNA IST SA NIEKAM PREJST.
ALE CHCEM,SNAZIM SA A NEZUFAM.
NEBUDEM SI PREDSA KAZIT DEN TYM,ZE NA MNA NEJAKY IDIOT CUMI,KOLKO KRAT SOM NA SK ZE MAM WELKU RIT.NIKDE VO SVETE SA CLOWEK NESTRETNE S PONIZUJUCIMI POZNAMKAMI AKO POZRI AKY ZADOK,VELERYBA CI TA MA ALE CELULITIDU,LEN NA NASOM UBOHOM SLOVENSKU.ZENY UVEDOMTE SA A MAJTE SA RADI,JA SVOJE SPEKY SICE NEMILUJEM,ALE MAM ICH TAK CO,MAM KRASNEHO CHLAPA KTOREHO SA MI SNAZIA ODOHNAT KRAJSIE ZENY ,ALE ON MA MILUJE AJ S TYMI 40KG NAVIAC.
VELA ZDARU A NETRAPTE SA RECAMI INYCH A NAJMA CHLAPOV,CO NADAVAJU ZE ZENA MY BYT AKO MODELKA A PRITOM IM VYSI BACHOR AZ KU KOLENAM!
AJWIKA

1cukricek

kmate uplne s tebou suhlasim,som natom podobne ak nie rovnako....uz mam vstekeho dost a rozhodla som sa podstupit radikalnu zmenu,no ako vzdy je najtazsie zacat tak dufam ze s ami to podari

hillary

no rano o druhej sa toho moc robit neda :D , ale aj ona je zakomplexovana lebo aj v tejto teme som si ju vsimla tie prispevky sa nedali prehliadnut :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tucna a hanbim sa - Fórum - ZDRAVIE.sk