Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

kamoska_

len tak pre zaujimavost, tato tema bezala zaroven s touto a hanbim sa v nej vystupuje pod nickom zakomplexova, je to sranda :D

www.zdravie.sk

hillary

ahojte vidim ze tema je uz stara takze zakladatelka tu uz asi nechodi neda sa mi spat nemam co robit tak som si ju zacala citat, takze podla IP adresy su nicky : hanbimsa, lucinkaa, aerobic , lusiana jedna a ta ista osoba , odporucam pozriet cele vlakno je to celkom zabavne citanie hlavne tych prvych desat stranok

v skratke hambimsa je tucna ma mindraky

lucinka: je uspesne stihle dievca co sa svojej nadvahy zbavilo a teraz nenavidi baculky, su to prenu prasata co maju chodit kanalmi , hambimsa jej dava za pravdu

aerobic: do toho vstupuje ze ona je ucitelkou fitnesu a ze ma 65 kil a dievcata nemaju moc chudnut aby neboli podvyzivene a radi ostatnym ktora vaha je dobra a ktora nie pochopila som to ze kazdemu vyratala bmi a potom radila :D

lusiana: ta tam mala par komentov niekde v strede jej charakter som uz zabudla

nekomentovala by som to ale videla som tam zopar znamich nickov tak som vam chcela napisat ze vo co go :D

a ak mi niekto vysvetli preco to ludia robia budem vam povdacna rozpoltena osobnost ?

Linguistics

kmate, ale ved aj clovek, ktory ma 60/70 kil sa moze citit zle vo svojom tele ;)
Ale drzim palce, aby sa ti podarilo schudnut, ked to chces, len hlavne nedrz ziadne zarucene diety :) Moja kamoska drzala taku 'super dietu' ked jedla len jablko+mrkvu denne, a ten zachvat pazravosti, ktory nasledoval po par dnoch ste mali vidiet.. :) Vela stastia!

tanierik1

kmate,
ja som začínala tiež na 100kg, napíš mi email ak chces....napisem ti, co zabera u mna...som vo faze chudnutia stale a dlho dlho este budem, tak sa mozeme podporovat....tanierik1@centrum.sk

kmate

Toto milujem,ked sem niekto napíše že má 60,či 70kg......
Ja mám 110,to je na zbláznenie a neviem,čo s tým robiť :(
Som s toho na nervy a niekedy sa mi ani žiť nechce.Najhoršie je ,ked mám ísť nakupovať...Tiež sa hanbím na verejnosti,ba aj pred priatelom....
Zatial som nenašla dietu,ktorá by mi pomohla,vždy som pribrala spať...

sudruh

Ahoj, pravdepodobne necvicis spravne. Cvicenim dokazes vahu zvysovat ( moj pripad), ale i znizovat... Tu plati len jedno porekadlo, ked nieco chces, musis proste makat!:-) Popremyslaj nad osobnym trenerom, ktory by Ti Tvoju cestu za chudnutim znacne ulahcil.

iboja20

ja si myslim ze je to super vaha ja som mala 55kg a ked som bola tehotna isla som na73 a kazdi my hovoril je lepsie vizeram teraz ako pretim tak sa neobavaj nie si tucna vobec:-)