Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

LILLLI

hanbimsa
no hlavu hore ja radim ze by si mala svoje telo patricne vyuzit myslis si ze ja i ked mam velkost 36 nepresivam kazde nohavice pretoze sa mi niektore partie v kazdom stratia?
ha-ha never ze ked ma niekto velkost 36 je sexi ci jak to je blbost sexi mozes byt i ty no je to na tebe mas hlavu tak ju pouzivaj (prepac to ta nechcem urazit)ale mas super zenske telo tak ho ukaz a nezaoberaj sa ze tá či tá je stihla no a čo! tak je! si super tak neries velkost
drzim palce

WeWe 9899

Ahoj, potrebovala by som poradit či sa stravujem dobre.
Moj jedalníček
rano:tmavy chlieb so syrom a paradajkou, nesladení zelení čaj

obed: varene zemiaky s varením mesom a varenou mrkvou,voda

vecera:mensie jablko, tmavy chlieb,zelenina:redkovka,paradajka,paprika,uhorka,voda

A mám 13 rokov... plosíím poradte mi alebo napíšte čo zmenitt

jedinymaznacik

hambimsa...ja by som ani nepovedala, že na chudých stojí všetko dobre....ja mám 22,168,54 ale mala som 58 ja by som praveze chcela pribrat, lebo som teraz schudla 4kg a vsetko na mne visi....na štužkovej som mala spolužiačky, ktoré mali rovnaké šaty...a poviem ti, že na tej ktorá mala viac kíl to vyzeralo omnoho lepšie, nebolo jej vidno všetky kosti, ako tej chudšej. takže aj ty sa možes pacit sama sebe, zvol spravne oblecenie...a hlavne...musiš si mysliet, ze si krasna. pa pa

karlička

pre tučka :
nájdi si toto a nie je to reklama,ja som schudla už vyše 30kíl vďaka tejto stránke :
-odkaz odstránený-