Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

lleilla

no vychrtliny nie,ale zas to si kazda zena musi usporiadat vo svojej hlaviecke,podla mna,pozna baby,ktore su pri tele,ale maju sebavedomie az v oblakoch,co mi je sympaticke,no ja tiez riesim kazde kilo,ked sa mi zda,ze som pribrala,teda nie drasticky,uz som velka :),ale kontrolujem sa,lebo sa mi dari,ako som s priatelom,vtedy vsetko chuti :D.Takze zhrniem,zlaty stred,ziadne extremy a hlavne spokojnost sama so sebou

lleilla

Denz,to je sice fajn,ale v pripade tucky je to trosku uz aj o zdravi-staci vypocitat BMI a vyde ti ciselko,ktore znaci uz obezitu a to ma 14.Tucko,premoz lenivost si mlady clovek,tak prekonaj samu seba a hura na dlhe prechadzky,aj takto sa da zacat

tucko

AHojte vy co sem pisete ze mate 90 az 60 kg to neni nic oproti mne mam 14 rokov 172 cm a vazim 126,5kg viete ako sa ja citim? ked idem ku doktorovi ak sa modlim aby ma nevazil! minule som v skole zlomila stolicku... cela trieda sa mi smiala az tak to namne neni vydno lebo som vysoka... a mam aj tazke kosti no ale strasne mi to vadi vzdicky si naslubujem ze budem drzat dietu a tak ale nakoniec to vzdam schudla som jedno kilo za jeden den ale uz som tak leniva ze nevladzem vobec nic!

monicka17

AHOJ. ja mam 169 cm a mam 85kg..mylism si ze je to horsie ako to co mas ty, tiez sa hambim vsade kde idem. Aj kd sm tucna mam chalana, a cdujem sa mu ze je somnou, ze preco si nenajde inu peknu chuduc ale straca cas somnou, ja ho lubim a bolo by mi velmi lto keby ma opsti ale neviem co mam robit. lebo pravidelna strava by minepomohla to viem isto. ak by mi niekto vedel poradit, kludne s amoze ozvat.dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tucna a hanbim sa - Fórum - ZDRAVIE.sk