Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

Magy

ericaalex - mozno sa budem opakovat, ale spytam sa: skusala si dlhodobo uzivat Nizoral?
Je to sice sampon, ale podstatna je jeho aktivna zlozka, ketokonazol. na slovensku bohuzial mydlo Canzol nie je mozne kupit.

ericaalex

ahojte vsetci...
ja mam psoriazu uz niekolko rokov, uz to pomaly ani nesledujem... na laktoch a kolenach a hrozne svrbi. v zime to bolo lepsie, ale akonahle sa oteplilo, je to tu opat. ku koznej s tym uz nechodim, aj tak to nepomaha...uvadza sa tu kadeco, od saratice, cez biorezonanciu a detoxikacie. mlieko nepijem, ale jogurty mam rada. viete mi poradit, ci sa musim aj tych zbavit? maso tiez nejem, som vegetarianka uz roky. uzivam len vitaminy, mineraly a zacala som pit acai berry na detoxikaciu organizmu. skusala som aj 99% aloe vera mast, pouzivam mydlo z mrtveho mora, ale nic. ak viete niekto nieco, poradte....dakujem krasne

simka111

ved skuste brať trstinovu melasu aj vnutorne aj navonok.... ale nikto tomu asi neveri, nechapem... ved za vyskusanie to stooji :)

spido171

Ahoj neviem ako vám ale mne bioharmonia vôbec nepomohla nechcem tym povedať že to nemôže pomôcť vám skusiť môžete pozeral som pár prispevkov a nevidel som nikde stranku.www.bioharmonia.sk ak vám to pomôže budem rad pa.

simka111

Ak mate problém so psoriázou tak skuste brať čierny zazrak-trstinovú melasu... okrem vnútorneho uzivania sa pouziva aj zvonku. :D treba skusit..pomaha aj na rozne ine problemy... :D

garraspask

Ak by som mal poradiť tak najlepšie sú rybky + UVB svetlo a výsledok sa ukáže veľmi rýchlo a na dlhu dobu.Je to jednoznačne lepšie ako kortikoidy,
ale rozhodnutie je na každom z nás.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk