Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

adenkah9

Ahojte ja s týmto ochorením žijem už 30 rokov a vyskúšala som už hocičo a vždy som skončila pri kortikoidných mastiach.Mám ich už ale plné zuby,lebo sa mi začínajú prejavovať viacej vedľajšie účinky ako ochlpenie na tvári,stenčenie kože strie a rozšírené žilky na tvári.Som z toho zúfalá a chcela by som vyskúšať kozmetiku Dr,Michaelsa,alebo ichthyo care kto má skúsenosti s tou kozmetikou poradte prosím.

damian

Slavi, vsetko co chcem povedat na tuto temu je na -odkaz odstránený-

Co je a co nie je pravda, nemam cas rozvadzat. Ja pisem a zhromazdujem na zaklade najlepsieho vedomia a svedomia. Nemienim presviedcat, nemam na to cas, Dost ze pisem a radim zadarmo a na ukor volneho casu. A tak mi neostava presviedcat ludi o pravde.

damian

Vyberam z mojich emailov:

ahoj damian,

chcem ti napisat, ze sestre po troch tyzdnoch potieranie si koze vlastnym mocom zmizol jej atopicky ekzem uplne a to sa s nim trapila od svojho narodenia. povazuje to za zazrak, ale nechce to zatial prisudit ucinkom mocu. mysli si, ze je to mozno z liekov proti alergii ktore berie... avsak tie berie kazdy rok a ekzem jej doteraz nikdy nezmizol...

slavi

Ahoj Damian,

ty pises, ze ten tlaciar, ktory tlacil vasu knihu si sam vyliecil psoriazu a ako to prosim urobil? Spytal by si sa ho? A je to vobec pravda?????

S pozdravom

RNG

Na psoriazu je napr celkom dobry clanok na www.hsibaltimore.com
Tam spominaju hromadu latok na LIECENIE, a tiez zmiernovanie priznakov. Hlavne je to Mahonia equifolium(oregon grapes), kde nemecki lekari mali az 81% pripadov , kde potlacili kompletne psoriazu za 12 tyzdnov(tym nehovorim samozrejme vyliecenie zatial) ale aj ine pomocne, ako rybacie oleje, lanovy olej, vytazky z korenov zihlavy a sarsaparily, sylimarin(vytazok z ostropestreca maranskeho=milk thistle), inositol=niacin(2 gramy denne) a vitamin D, vyssie davky alebo pobyt pri mori, co mnohi dobre poznaju.

damian

Preco sa stale pise o potlacani psoriazy??? Preco nie o vylieceni?

Tlaciar, ktory tlacil nasu knihu o rakovine si SAM vyliecil psoriazu, po tom, ako mu lieky a hlavne kortikoidy samozrejme robili viac skody ako osohu.

Myslite si, ze sa stal zazrak? Nie, nestal. Len to robil spravne.

cardoss

hm kazdy asi si nasiel To svoje riesenie pre liecenie , skusali ste skin cap?? TO JE TO ASI JEDINE CO ZABERA AJ KED NIE DEFINITIVNE ALE DOKAZE ASPON NA CAS ODKLONIT HROZIVO VYZERAJUCU POKOZKU , JA TO VOLAM ZE HROSIA KOZA... TREBA SA NAUCIT S TYM ZIT:D

melinda

Ahoj, zdravím všechny lupenkáře. Damiane - klobouk dolů, super příspěvky. Stejné účinky jako kořen Sarsaparilly má pýr plazivý. Na pročištění je též Zelený jíl, Enterosgel. Dobré zkušenosti mám s Dr. Michaelsem - Ointment.

damian

Katja, precitaj si -odkaz odstránený-

Dalej, velmi odporucam potierat mocom. Ak to, co sa pise na stranke + moc nepomoze alebo nie dostatocne, je dobre bud zacan urinoterapiou vnutorne alebo poriadnou detoxikaciou travenia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk