do sexu ma nenuti ale nebude cakat vecne

zjuzjika

vidis tak si sere do huby kedze pise ze uz chce sex, tak naco ta balamuti kravinami typu nenutim ta do toho...hahaha...

missiatko15

dik za rady :D...no sme spolu asi rok..ale parkrat sme sa uz aj pohadali teda kvoli sexu...proste on to chce a ja este nie..a to nebude cakat vecne??? to som ho tiez nepochopila ze aka je ta doba dlha...no ale tak skusim to dako prezit...dik...

bubyna

je jasne ze nechce cakat vecne, a asi je len malo chlapov ktory by vecnost vydrzali, a zakial ta nenuti, tak s nim zi, ved sa mate radi, tak nic neries. tvoj problem ze sa este na to necitis si mu povedala, on ho zobral, a dalej sa nad tym nepozastavuj. ries to az vtedy ak na teba zacne tlacit. vtedy mu povedz co si sa mu snazila naznacit uz skor a ked to nepochopi, jeho problem. ty to kvoli tomu ze on nechce cakat urcite nerob. by si to len lutovala.

zjuzjika

no krasne ti to naznacil, sice povedal, ze ta do nicoho nutit nebude ale zase si oponuje tym, ked povedal, ze nebude cakat vecne...cize nebude cakat dva roky na teba...ked nechce cakat mal si najst taku, s ktorou mohol spavat skor a nie 15tku..to neber osobne, ale sak chalan sa aj nad tymto mohol zamysliet nie? ako dlho ste spolu?

kvietok23

urcite sa nenechaj do nicoho tlacit...pretoze ak by vas vztah naahodou stroskotal len na tom, ze on by chcel sex a ty nie, tak potom nestal za to.... skus sa s nim o tom porozpravat a pekne uprimne si vysetko vysvetlit. ze si mozno este nejaky ten cas pocka. vela stastia :)

kady kudy

prsne tak..ako povedal nikto..je to potreba..nútiť ťa nenúti..ale asi nemieni čakať dlhu dobu..pod ktorou urcite nemylsel mesiac dva..

niekto

myslel to tak ako to povedal
do nicoho ta nenuti
ale je normalny clovek s normalnymi potrebami a ze nevydrzi cakat 3 roky

rozhodne to nerob lebo on chce pokial sa na to necitis to nerob mohla by si to lutovat a to moze ohrozit vas vstah este viac

kady kudy

Ahoj Miška...tak v prvom rade naozaj sa nenechaj do ničoho nútiť..to je to posledné čo by si mohla urobiť..ak sa ešte na to necítiš ,nevpúštaj sa do toho len koli tomu že by váš vztah mohol padnúť..to by bola riadna hlúposť, navyše časom by si to isto obanovala..koľko ste už spolu?..a žijete už sexualnym životom trebars(myslím tamtie veci okolo toho,prstovačky atd:D)
ja mám tiež o trochu ..vlastne trochu dosť staršieho chalana a tvoj vek sa podoba tomu mojmu..a no musí si počkať..a sme spolu už dva roky..