preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????

Príspevok v téme: preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????
petka1234

ahojte.velmi by ma zaujimalo co si davaju na tvar herecky atd. ze maju peknu tvar. viem ze ked idu nakrucat tak ich nalicia vizazistky ale ked su v novinach vyfotene len tak ze idu nakupovat alebo co maju peknu plet bez vyrazok,akne...a pritom su to nase rovesnicky okolo 16-25 rokov napr. s tych mladsich miley cyrus, vanessa hudgens, ashley greene, kristen stewart, mary-kate a ashley olsen a tak dalej.
CO SI ONI DAVAJU NA TU PLET ZE JU MAJU PEKNU BEZ VYRAZOK????????????????

severanka

petka1234: no na mojej tvári rozhodne make up ako maska nevyzerá... viem si ho dobre rozotrieť... viac menej si ho musíš vklepkať do tváre a potom zafixovať púdrom

armia

V 15 som zacala mat akne, postupne sa to zhorsovalo, z cela a brady presuvalo na lica. Pouzivala som vsetky mozne pripravky, chodila som ku koznej a nic nepomahalo. Jedine, vdaka comu mam teraz v 20tich celkom cistu plet, je hormonalna antikoncepcia. Do troch mesiacov pomohla. Nie kazda ma vsak taky ucinok, len ta s antiandrogennymi hormonami, treba sa opytat gynekologicky.

petka1234

severanka: este som sa chcela spytat ci potom ten make-up nevyzera na tvojej tvari ako maska- alebo je to skor take akoby si make-up ani nemala?

cajik

Ja som niekedy pouzivala makeup, potom som prestala,pouzivam uz iba korektor plus puder..no plet sa mi masti a zaroven ju mam suchsiu a po par hodinach to tak nepekne vyzera :(.. neviete cim ten korektor nahradit ? Makeup nechcem a potrebujem sem-tam nieco zakryt