preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????

Príspevok v téme: preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????
petka1234

ahojte.velmi by ma zaujimalo co si davaju na tvar herecky atd. ze maju peknu tvar. viem ze ked idu nakrucat tak ich nalicia vizazistky ale ked su v novinach vyfotene len tak ze idu nakupovat alebo co maju peknu plet bez vyrazok,akne...a pritom su to nase rovesnicky okolo 16-25 rokov napr. s tych mladsich miley cyrus, vanessa hudgens, ashley greene, kristen stewart, mary-kate a ashley olsen a tak dalej.
CO SI ONI DAVAJU NA TU PLET ZE JU MAJU PEKNU BEZ VYRAZOK????????????????

severanka

petka1234: pod make up si dávam hydratačné fluidum s obsahom ALoe Vera, ale tiež je dobré používať podkladové sérum - napríklad dobré má Dermacol, alebo Oriflame - potom nanesiem make up a potom sypký púder... ale tiež môžeš použiť bezfarebný fixačný púder...

petka1234

severanka: ale ak by som si chcela spravit taky dobry make-up co by som na to potrebovala? len make-up ci aj puder?
ak ano napis aky lebo je kompaktny ci aky no proste je vela druhou tak napis aky ty pouzivas nemusis znacku len ten druh pudru a makeupu

severanka

petka1234: nejde ani tak o to, čo použiješ, ale o tú zručnosť a šikovnosť v nanášaní make upu a dobrom zafixovaní púdrom, a o tom ako dobre trafíš oddtieň ...

petulda

To sa ti len zda. Pouzivaju profesionalny make up ktory zakryje fakt vsetko a svoje spravi aj retus fotiek. Potom keby si ich videla nazivo neverila by si vlastnym ociam ako otrasne vypadaju. Len tolko k teme.

severanka

petka1234: nečítala som síce celú diskusiu,a le asi toľko k téme, že to , že sa ti niekedy zdajú tie baby, že sú vyfotené bez make upu, nie je to tak celkom vždy pravda, často majú make up, len je tak šikovne spravený, že to vyzerá, že majú bezchybnú pleť...
aj ja sa viem tak nalíčiť... spolužiačky mi neverili že používam make up, a musím, pretože mám zlú pleť... ale viem to tak spravitť, že to vyzerá ako keby to bolo prirodzené :)

petka1234

namalovana: no nieco take som mala na mysli. proste vo filmoch vyzeraju nalicene- upravene ale inak normalne -v civile- vyzeraju no ako nenalicene(hoci su namalovane) ale su pekne-prirodzene.to som mala na mysli.

petka1234

namalovana: no nieco take som mala na mysli. proste vo filmoch vyzeraju nalicene- upravene ale inak normalne -v civile- vyzeraju no ako nenalicene ale su pekne-prirodzene.to som mala na mysli.

poliewoocka

Aj moj ma najradsej, ked som take kuriatko nenamalovane..natur:)) Ja sa malujem tak jemne, kusok make-up,jemny bronzovy puder,spirala a hnede tiene, tot vse..ceruzku a ruze ci lesky,ktore sa roztekaju a neda sa bozkavat nepouzivam..
Baby to, co tu spominate, ze upravit sa tak, ako keby si ani namalovana nebola, to sa vola UMYTY MAKEUP a pouzivaju ho filmovi herci..oni vobec nemaju dokonalu plet:) Napr. taka Cameron Diaz..videli ste tie vyrazky??Eva Longoria, Cher, Madonna, Drew, Brit,...je ich vela. Ale ved su to len ludia:) casopis je cisty photoshop..retus. A ten umyty make-up.. je to taka technika zvyraznenia toho, co je na vas krasne a potlacenia nedostatkov, aby ste vyzerali prirodzene.