preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????

Príspevok v téme: preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????
petka1234

ahojte.velmi by ma zaujimalo co si davaju na tvar herecky atd. ze maju peknu tvar. viem ze ked idu nakrucat tak ich nalicia vizazistky ale ked su v novinach vyfotene len tak ze idu nakupovat alebo co maju peknu plet bez vyrazok,akne...a pritom su to nase rovesnicky okolo 16-25 rokov napr. s tych mladsich miley cyrus, vanessa hudgens, ashley greene, kristen stewart, mary-kate a ashley olsen a tak dalej.
CO SI ONI DAVAJU NA TU PLET ZE JU MAJU PEKNU BEZ VYRAZOK????????????????

petka1234

ale ja velmi dobre viem ze je tisic krajich dievcat ...ale ved tym hereckam nicia tie ksichty tym ze im ich furt upravuju skoro den co den im davaju kila make-upu na tvar a predsa myslim tak bezne nevyzeraju zle...a pritom herci maju urcite stres a pod. co im na krase neprida.

mata1111

Ale ved aj obycajne dievcata nemaju vsetky vyrazky a su aj krajsie ako tie herecky. To nemozes brat tak, ze je herecka, nema vyrazky. Su to obycajni ludia. Prejdi sa niekedy po meste a vsimaj si ludi, nie su vyretusovani a nemaju vsetci akne.

jajka001_

ja tie baby tiez nepoznam, ako vravis uplne bezne baby ako vonku , v buse. su mlade tak maju peknu plet, co sa cudujes? asi jedia zdravo a cistia ci plet - to staci.

mmenoir

iste, cameron diaz alebo britney spears ostavaju doma ked sa im na ksichte nieco vyhodi... a aj tak niekedy vyliezt musia a vsetci vidime ich "dokonalu plet" :)

po retusovani a trojhodinovom odbornom licenii a cesani a skraslovani by z hocikoho vyrobili sexidol... nema zmysel porovnaat sa s nerealnymi vykonstruovanymi fotkami a obrazkami celebrit... alebo kvazi celebrit :) link na fotky hentej slecny co si poslala mi fakt nic nehovoria (a podla mna je teda fakt skareda, v beznom autobuse MHD vidim desiatky krajsich bab)

petka1234

nd.blog.cz
1.bp.blogspot.com
tuna nevyzera uplne uzasne ale ani zle.. to sa mala na mysli od zaciatku chapete??? ja na jej tvary nevidim ani akne ani vyrazky...

jajka001_

no a co? ved su mlade tak jasne ze maju peknu plet. su pekne tak sa niekam dostali, preto ich fotia, ze dobre vyzeraju...co maju fotit skarede? koho take zaujimaju? a ked maju celebrity nieco na tvari tak ver tomu ze radsej nevylezu von ako by ich mal niekto vidiet a nedajboze odfofit. sa musia starat o plet ved ich to zivi.