Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co dalej s kamerou?

jajka001_

no ja som tiez netechnicka :)mam okolo seba dost technickych typov co sa o mna staraju. tiez vsetko zhanam cez nich...a tiez mi musia ukazat co kam pichnut a co kde stlacit...no ked vies ze mas spravny kabel tak skus najst tu spravnu dierku :D na pc je ich viac ale na kazde pasuje ine. kazde pc je ine...ale aj tak, mas napalovaci program? a mas napalovacku na cd? vlastne, ty to mas na karte ze? tak potrebujes citacku na karty asi. tam piches tu kartu, kabel zapojis...skus to teda najprv skopirovat do pc.

netechnicka

jajka, ty si taká mudra. ja mam kamaratov ktory su taky mudry asi ako ja,ani nevedia co je to kamera. Nikto mi neservisuje pc. pred rokom mi ho poskladal jeden pan ktorý cestuje po svete a ani neviem ci ešte zije. Ten kabel mam aj dajake prazdne cd. Len mi prosim porad postup. Neviem do ktorej dierky vopchat kabel je ich tu viac, a kamera musi byť pri tom zapnuta? Ja sa bojim že omylom vymazem to čo tam je už nahraté. Napis prosim pekne postup milá jajka.

jajka001_

potrebujes nejaky ten kabel na prenos dat do pc, potrebujes napalovaci program na cd - mas? inak je to jednoduche, ide to same...spojis kameru s pc, malo by ti same naskocit stahovanie, to len odsuhlasis, zadas kam to chces ulozit... tak si to stiahnes do pc, a potom to zase napalis na cd napalovacim programom.
nemas nejakeho sikovneho kamarata? kto ti servisuje pc?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co dalej s kamerou? - Fórum - ZDRAVIE.sk