Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prestala som fajcit, ako ale nepribrat? poradte!!

123321

ahojte takze uz 14 dnio bez cigaretky a zatial nic strasne, len 2 x som mala nutkanie si zapalit ale prekonala som to, nejem viac ale radsej som sa nepostavila na vahu chi.. bojim sa ze este nemam vyhrane... po akom case mozem pribrat z toho?

jajka001_

uz si nepamatam, bolo to davno. niekedy aj 20...fuj...no abstaky ani nie len to nutkanie si zapalit, prve dni silna nervozita. ale casom to slabne. potom uz len zvyk, ze v urcitych situaciach, co som bola zvyknuta si zapalit, tak som zrazu nevedela co s rukami. ale aj to prejde.

123321

dakujem jaja, som chuda a nie som az taky zavislak uz 2 den a necitim nejaky rozdiel no citala som ze mozes robit co chces aj tak priberies.... pritom sladkostami neholdujem :-((

jajka001_

ja som vobec nepribrala ked som prestala fajcit. pokial to fajcenie nenahradzas jedenim a sladkostami nemas sa coho bat. a vela pi, nech sa tela rychlejsie detoxikuje :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prestala som fajcit, ako ale nepribrat? poradte!! - Fórum - ZDRAVIE.sk