Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

buchta ...buchtisko

zjuzjika

no co s nou uz nic.... sama sebe nadava, zhadzuje sa tu pred nami, lutuje sa, potom sa preziera, je ot jej zivot jej vec...aj ked mi je trosku takych ludi luto, ze sa nevedia uvedomit a ze su taki zatrpknuti voci ostatnym.....

bobulaAA

Zjuzjika presne tak je sama ako prst a to ju stve.Svoje komplexy zahana jedlom a lutovanim sa.A tu jej chceli baby pomoct. Zavidi.Ja mam sice 81kg ale mam muza krasnu 3rocnu dcerku a som stastna.Ja som sa nepravidelnou stravou vyzrala ako som pisala nizsie ale od dnes to menim.A vobec nezavidim chudim vsak chudi moze byt kazdy len treba chciet no nie.

poliewoocka

A najsmutnejsie na tom vsetkom je, ze kym MY berieme jedlo ako JEDLO, proste normalnu vec, ona v nom utapa svoj zial a hlada stastie a uspokojenie..chudatko:(((

hello dolly

zakompelexovaná o čo ti vlastne ide? najprv nariekaš aká si tlstá a nenávidíš sa a potom si pochvaľuješ ako sa obžerieš do prasnutia a aká budeš spokojná a sexi, pretože chalani majú radšej bacuľky. si ok? :)

zjuzjika

bobula to nema asi ani vyznam to riesit...ved osm jej aj pisalal ze ja si dam vsetko na co mam chut, ciez zmrzku, colu, pizzu, hranoslky, vyprazane, slane , sladke...len jej problem je aj to, ze nikoho nema a takto sa vyvysuje na mne ale mne to nevadi... ja mam vsetko co k ziovtu potrebuejm a som spokojna

bobulaAA

A vsetky komplexy nahradzas jedlom.Ale toto je tema o monique11 a jej uspechoch tak neviem preco jej to tu kazis.

bobulaAA

Zakomplexovana Ty len zavidis a preto tu vypisujes ze co si ides dat papat.Myslis si ze zjuzjika si neda pizzu ani zmrzku urcite si da a aj si moze dat pretoze je chuda.A da si ju s priatelom a kamoskami.Ale ako tu citam tak ty urcite ziadneho nemas a ani kamosky a to ta stve a preto sa lutujes.

zjuzjika

ja zakomplexovana nie som a ani som nikdy nebola a moj priatel by taku ani nehcel, aj co sa tyka jedla, tak normalne jem to co on, cize si dam v noci ked ideme z mesta kebab alebo hranolka,, bagetu, ja sa nemam preco obmedzovat ale ty si vrav stale to svoje rovake....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

buchta ...buchtisko - Fórum - ZDRAVIE.sk