Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

schizofrenia

jajka001_

lolita - jedine u lekara
a ani to nemusi byt 100%
preco si myslis ze by si ju mohla mat? najdi si odborne clanky na nete kde su popisane priznaky

cokoladka898

a v ktorych priznakoch si sa videla...bud sch mas alebo nemas...aj ked len najnajnajnajlahsiu formu, ale proste ked ju mas tak musis brat lieky ked je to akakolvek forma..

mnamka257

minule ked mi o tom rozpravala psychologicka-teda co to vlastne schyzofrenia je tak podrobnejsie a kto nou trpi , tak som si pri niektorych priznakoch myslela ze nou trpim aj ja.ale skor si myslim , ze pokial aj ano tak je to ta najnajnajlahsia forma, ktoru by mi asi ani nepotvrdil ani lekar.mozno by mi povedal ze som len prilis zasnivana.aj ked niekedy mam pocit ze to nie je len v tom.

cokoladka898

ja neviem o ziadnom...ale v podstate by som ho asi moc nevyuzivala pretoze by mi zaberal velmi vela casu...mam pracu, brigadu, chystam sa na vysku...je toho viac ako dost...a kto ma pravo tam vlastne chodit?

monica gazpio

No, tak to je ďaleko. Až na východe, v meste Prešov. Denný režim asi takýto: 8:00 - 8:45 telocvik, 9:00 - 10:00 rozhovor so psychologičkou, prípadne hranie náučno-zábavných hier, napr. pexeso, Slovensko - Otázky a odpovede, 10:00 činnostná terapia, napr. vyšívanie, štrikovanie, muzikoterapia, ergoterapia. Ak bude pekné počasie, pôjdeme aj hrať futbal na nemocničné ihrisko. Chodíme aj na prechádzky. Stacionár funguje od 7:30 - 13:45. Našla som si tam veľa kamarátov aj kamarátky. P.S. Štrikovanie mi moc nejde, ale vyšívam, tancujem, a sem-tam aj vyjadrujem pocity artterapiou - kreslením. A v Tvojom regióne nemáš žiadny stacionár blízko ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

schizofrenia - Fórum - ZDRAVIE.sk