Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dosiahnut pekne prsia vo vystrihu???

denis852

mojej priatelke som kupil vyzivove doplnky a olaala neni to sice zazrak ale zmena tam je, minimalne sa na ne lepsie pozera: www.zdravystyl.eu

pommoc

aj to je mozno pravda... ale co maju povedat take ktore nemaju ziadne prsia... tym ani cvicenie nepomoze... len podprsenka s maxi vypchavkami:))

peeepka

kvalitná push-up -ka, ja chodím do solárka, takže púder nemusím, vyzerá to úžasne, prsia sú krásne hnedé aj po sprche:-)))))

barbiegirl

Push up,teraz su najnovšie gelovky.Dobre sedia od značky lormar,ani nie su velmi drahe.A potom treba štetcom na líčka naniesť brondzový puder medzi prsia,uvidiš ako perfektne to vyzerááááá...mám odskušanééééé

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.