zakázaná láska

Príspevok v téme: zakázaná láska
ladislava

Píšem tu preto, aby som si vyliala dušu. Mám 30, on 50 (je ženatý, 2 deti). Sme kolegovia v práci a neskutočne sme sa do seba zamilovali. Nie som už mladá holka, ktorá si che užiť, ale on je moja veľká láska. Cítim, že je človek, na ktorého som čakala celý život. Neuveriteľne si rozumieme. Mali sme krátky vzťah, nevedeli sme povedať nie. Ale ja som to ukončila. Nechcem takýto vzťah, neviem rozbiť rodinu a milenkou byť nechcem (hoci som ňou bola). Problém je v tom, že ho napriek všetkému ľúbim.....neviem si pomôcť, je to niečo silnejšie ako môj rozum. On je láskou môjho života a všetkým, čo svete mám.....Ako mám zabudnúť na pravú lásku a začať vzťah s niekym iným?

sivino1

ešte by som pridala že prežívame spolu neskutočné milovanie v živote som si nemislela že taký mlady a velmi fantastický!!velmi ho lúbím

sivino1

pekny den!som vydatá mám muža alkoholika .Pred 2-mes som spoznala mladšieho stalo sa to čo sa nemalo zamilovali sme sa do seba!je nám spolu velmi dobre skor neskutočné!dává mi to čo som od muža nikdy nedostala!ja mám 40rokov on má 20.Viem že je to smiešné ale velmi sa lúbíme .nechcem nato myslieť že by som to mala skončiť to by ma zničilo .vobec nevyzerá na 20ale ako starší!

kasablanka

Zabudni nanho, viem o com hovorim tiez som si to prezila a bol to tiez muz s ktorym by som chcela zostarnut, ale ked uz raz ma manzelku a deti tazko to ukonci len preto ze sa do niekoho zamiloval, rodinu si nezakladas len tak, preto aby si to za par rokov ukoncil koli dalsej,ale preto aby si ich mal dokonca zivota pri sebe, to si treba uvedomit a verim ze tak to berie aj on. Ak neches dopadnut ako jeho dozivotna milenka ktoru bude tajit, nechaj ho tak niekedy sa pre svoje vlastne dobro treba vzdat aj svojej zivotnej lasky tak to bohuzial chodi :-(
Drzim palce.

iseth

Ahojte kočky, vietm o čom píšete, práve to prežívam. Pol roka sme sa tajne stretávali, ale bez sexu. Priznal sa manželke, že sa zamiloval a ona sa odsťahovala a tak nám už nič nestálo v ceste. Robí psycho nenávidí ma a tak dalej, ale teraz je on šťastný a ja tiež. má 9 ročného syna, ale ja ni neľutujem. Tento mesiac mali rozvod. Ja si myslím, že treba trocha myslieť aj na seba. na lásku musia byť dvaja a tak sa len budete trápiť, nikam to nevedie. myslím si, že aj vy si zaslúžite žiť šťastne a keď za to zabojujete, nebudete ľutovať. Rozvody sú dnes bežné, deti si zvyknú ak sa rodičia rozumne dohodnú. Môj má syna u seba každý druhý víkend, vtedy ostávam doma u mamy, nepozná ma. Neviem, ako to do budúcna poriešime, ale zatiaľ to ak chcem aj ja, takže uvidíme. Držim vám palce, lebo viem, že je to ťažké a hlavne sa pripravte na nevraživé pohľady a hnusné ohovárania okolia, lebo je to nepríjemné a nikto vám nepodporí, ale aj tak to stojí za to!!!!

oli-oli

ja som pred tyzdnom ukoncila taky vztah...on zenaty, tri deti /male/ o 18 rokov starsi. milovala som ho najviac zo vsetkych ludi na svete a do konca zivota ho milovat budem. ale bolo to hrozne trapenie, uplne bez perspektivy. vydrzala som to dva a pol roka.
ale stale verim, ze niekomu to vyjst moze.
a nemaj vycitky ze rozbijas rodinu a podobne...to je blbost...co je to za manzelstvo, ked sa muz a zena podvadzaju??? to je ich zodpovednost, nie tvoja.

ssss333

prezila som to iste ja som bola vydata a on zenaty, teraz sme uz 9 rokov spolu a mame dceru 2 rocnu, ale rozdiel vekovy je 15 rocny.

alzbee

Na pravu lasku sa neda len tak zabudnut...aj keby si si nasla ineho partnera, tak by to bolo vlastne voci nemu nefer,ze je pre teba len nejakou naplastou...co sa tyka toho veku, tak to neries...teda aspon moj nazor je taky, ze na veku nezalezi. mojej maminy kamoska mala o 40rokov starsieho partnera a nadovsetko sa milovali. Ale tiez by ma zaujimalo.ako to vidi on? Bol by schopny kvoli tebe opustit rodinu? ale hlavne je v tej rodine stastny? Vies, mozno to vyznie sebecky, ale clovek ma v prvom rade mysliet na svoje stastie...chapem ta, ze nechces jeho rodine ublizit, lebo tiez by si nenavidela nejaku zenu, keby si mala rodinu a ukradla by ti muza...ked ale on nie je v tej jeho rodine stastny a je stastny pri tebe a citite, ze ste pre seba ti pravi, tak to nezahodte len tak za hlavu...ale kazdopadne by ste s tym nemali pokracovat za chrbtom jeho zeny. On by si mal prehodnotit svoj zivotny rebricek a hlavne si teda polozit otazku, ci je stastny s tebou, ci si je isty svojim rozhodnutim, ze kvoli tebe by prisiel o rodinu...a az si odpovie ano, ze chce byt s tebou, tak by ste podla mna spolu mali byt. Viem, ze mnohi s tym mozno nebudu suhlasit, ale taky je moj nazor...zivot sa casto s nami velmi zahrava a neraz ublizime niekomu, aj ked nechceme...

Lenne

zobuď sa...on bude mať o 10 rokov 60, a ty len 40. Čo budeš robiť s takým dedkom? A ako váš vzťah vidí on?