Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priberanie pocas brania antikoncepcie

monikaaa

Moj pripad bol tych osem az desat kg.pred tim 53 potom 62kg.sok.ked uz pribrat radsej si to odjest nez z neakej pilulky.staci len najst vhodny tip tabletiek kazdemu sadne nieco ine.ked uz priberate z antikoncepcie tim ze si budete davat pozor co zjete tim to nevyriesite,radsej inhet vymenit.ja som priberala a cojaviem co este cize mi vadil estrogen.uzivam tabletky bez neho a ziadne problemy su neni dokonca minus 10kg:)
novynette,lindynette patria medzi nizkodavkove takze su vacsinou dobre znasane.ono najhorsie su vyzsie davkove a starsie druhy.no vedlasie ucinky su i u novych ale samozrejme caraz mensie a hlavne ako u koho.

vikuska

MOnika suhlasim ja som brala asi 4 druhy antikoncepcie a pocas par rokov som krasne pribrala 10kg,no hrúza. A veru nie som jedina v mojom okoli.Vobec sa neprezieram dokonca jem strasne malo prave kvoli tomu priberaniu+cvicim, takze stravou to nie je.Tabletky su plne hormonov co krasne rozkyvu vase vnutro a to nehovorim o inych nezdiaducich ucinkoch.

monikaaa

Su rozne typy ludi niekto ma od toho chut do jedla a preto priberie a niekto nie aj tak priberie treti zase nemusi vobec.tabletky su malinke ale plne hormonov!!!a z tych sa pribera,takze pozor.a vie to iba ten kto ma skusenosti s branim.ja mam v okoli dost vela a osobne to sa ani neda vypisat kolko druhov som uz brala.ja vzdy nemenna vaha bola som stihla ale ako som zacal brat tabletky som priberala tak som sa snazila kontrolovat v jedeni a jedla som o polovicu menej nez pred tim co bolo skoro nic!a aj tak som priberala tak to normalne neni.a akonahle som konecne nasla antikoncepciu ktora mi vyhovuje nepriberam a nabrate kg hormonami su prec.a neni problem.je to individualne

jenilka

pre boha dievcata uz to pochopte ze z tabletiek nepriberiete! priberate preto, lebo viac jete. skuste si precitat pribalovy letak, pisu tam ze sa MOZE objavit zvysena chut na jedlo, a je len na vas ci sa budete prezierat, alebo nie, tak to nezhadzujte na HAK, ale na vasu slabu volu, lebo je to proste hlupost ze zjem tabletku, a zrazu priberiem.

lenka nizna

TRI REGOL ...beriem ho uz 2 roky pribrala som takych 8 kil...neviem ci je to zasluhou antikoncepcie alebo som sa rozjedla...odkedy beriem tak som vzdy unavena a v poslednej dobe ma zacalo boliet srdce???no ozaj ma boli bojim sa aby som nedostala infarkt nakolko aj fajcdim...takize dokoncim tento mesiac a koncim s nimi budem pouzivat len kondomi....moja kamaratka mala to iste po vysadeni schudla 12 kg...urcite sa ozvem ako to dopadlo :)
PS.-je to iba moj nazor a nezaklada sa na ziadnich lekarom overenych informaciach

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priberanie pocas brania antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk