Priberanie pocas brania antikoncepcie

lucia313

ahojte,ma niekto skusenosti s lindynette20? je to moja druha antikoncepcia po cca 1 roku, predtym som mala trinordiol, ale dost som z neho pribrala. tak dufam ze z lindynette20 nepriberiem... ak mate s nou skusenosti prosiiim poradte... dik:-))

makra

:D :D :D ta moja zase tlaci cez leto ceresne a jahody do hlavy a mne tecu sliny a v cakarni ma fontanku a vsetky baby potom chodime z nej stale na wc, ked pocujeme stale cvrkotat vodu :) uz sme tu fontanku aj zoparkrat vytiahli zo zasuvky :)

elle

Môj ma tak tiež zvikne nechať, odskočí si do vedlajšej miestnosti, dá si tri rožky s treskou a ked je tam pridlho, sestrička ho zavolá späť že na mna zabudol..

elle

Inač ja som prestala brat Mercilon koli tomu že som zostala sex. chladná,potom som poprosila o zmenu, predpísal mi Jeanine a zase som sa cítila fajn, vratila sa mi chuť na sex a tak...

makra

a specialitka mojej doktorky je, ked jej zazvoni telefon, ona mi da to zelezo do ruk so slovami "chytte si to a drzte" a z vedlajsej ordinacie vybehne doktor, nieco potrebuje, pozdravi ma, povie, ze to zelezo drzim prilis nizko a zmizne.......na fasa....teraz rozmyslam, preco som tu doktorku nevymenila uz davno, hned zajtra volam novemu ujovi gyndovi