zaujimavy - nezvycajny sexualny partner

fuuuuha

policajt v uniforme, baretka, puta a vsetko co k tomu patri... kym som to nezazila nevedela som, ze uniformmi ma budu tak rajcovat:)

suzanna

ja som spala s jednym podnikatelom mala som 17 a on 38 zenaty s dietatom z mojej strany to bolo take male splynutie ale pocase som si uvedomila ze to nema vyznam

anonym 2

toto so sexom nesúvisí, ale farári si žijú ako lordi. Najkvalitnejšie potraviny, ešte aj to pivo najdrahšie, kozmetika len značková. Perú v najdrahších práškoch. Elektronika tá najkvalitnejšia aká sa dá dostať a každe dva roky ju menia. Jazdia na drahých autách. Majú hospodynky, čo im všetko spravia-ako slúžky. Veď je veľa slobodných chlapov a starajú sa sami o seba, tak oni prečo nie? Majú záhradníkov.

mojavec

ja som mala 16, on 42, zenaty, dcera v mojom veku. prisla som s nim o panenstvo, naucil ma praktikam sexualneho zivota a som mu za to dodnes vdacna.

kiu20

tak moj priatel (24) robil v švédsku stavali tam tunele a pod. vždy ked sa po troch mesiacoch vratil tak som mu povedala nech si oblečie tu kombinézu nič viac a vždy sme sa super pomilovali

jaa22

jj ved ine nabozenstva maju normalne fararov co sa mozu zenit a co je natom? v amerike maju tych kazatelov, co sluzia bohu ale maju aj svoje rodiny a kazu v kostole a radia ludom...tak ale ked nasi farari do toho idu dobrovolne tak by to mali aj dodrzovat, alebo by sa mali vzdat celibatu ak to nechcu dodrzovat