Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

angina

aluska

krtek ono to neni take jednoduche jak si myslis..ze budes mat pokoj...ano, pri chronickej angine treba zvazit aj vyber...ale treba mat na vedomi ze pokym nemas mandle, mas zvysene riziko zapalu dolnych dychacich ciest, hlavne pluca..ale aj priedusky

aj ja som mala takyto problem..dlho na antibiotikach...vemi dlho...nic mi nezaberalo...samozrejme krcna povedala vybrat..moja mama povedala nevybrat...bolo to pred 1 a pol rokom a odvtedy (zaklopem si)som anginu nemala..tk potom kde je ta angna?

inak krcni casto robia vyter z mandli este pocas brania antibiotik..to je dost na rit, lebo samozrejme ze asi ked beres este antibiotika, tak nebudes mat super vysledky a z toho potom usudia ze ich treba vybrat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.