Farba loreal casting creme gloss - skúsenosti

Baskaaa

Ahojte baby, ja som vo farbeni vlasov uplny novacik, mam 18 rokov a v zibote som nemala na hlave farbu:D..mam stredne hnede vlasy, chcela by som vyskusat nejaku farbicku, ale nemam s tym velke skusenosti a preto sa chcem obratit na vas...pocula som, ze tato farba, resp. sampon je uzasny. obsahuje vobec peroxid? aq nzeacne potom odrastat? toho sa bojim najviac, ja by som potrebovala taky, ktor& sa bude vymyvat..a etse jedna otazocka ako dlho vydrzi ? a je mozne, ze sa uplne vymyje a budem mat niekedy este svoju povodnu farbu vlasov? PROSIIm potrebujem pomoc...dakujeeeem :)

blondula

ja osobne som so znackou Loreal velmi spokojna.ci uz farby na vlasy alebo aj kremiky a ine veci :P ja raz za cas pouzivam popolavu blond a chyta mi velmi pekne,kedze aj moje vlasy su original svetle... takze este o kuscik ich mam svetlejsie a vobec to nevyzera umelo :P

kindervajko

Ahojte, mám na vás pár otázok :).. Vo farbení vlasov som úplný nováčik, v živote som si nefarbila vlasy, akurát tu bol jeden chabý pokus s hennou, no vobec nechytila a mala som ju na hlave asi 10 minút.. hlúposť ja viem.. ale to bolo už dávno :D

Mám stredne hnedé vlasy a chcela by som sa prefarbiť na veľmi tmavo hnedú alebo až čiernu. Proste čo najtmavšie. Nechcem si dávať na vlasy trvalú farbu, lebo veľmi ničí vlasy (a ja si ich ešte k tomu takmer každodenne žehlím) a vyrastá.. šampóny od Palette ževraj nikdy nedám dolu a hlavne čiernu.. henna je na mňa moc komplikovaná a ťažko sa zháňa kvalitná.. preto som skončila pri tejto "farbe" :)

Preto sa vás chcem opýtať.. Po akej dobe sa zmyje úplne? Všetci píšete že sa nezmíva dlho, alebo že je celkom trvácna, ale koľko tak vydrží, myslím 2 mesiace, mesiac, tri mesiace? a pri tej čierne sa hovorí, že nejde dole, tak myslíte že sa zmyje rovnako ako ostatné?.. neničí vobec štruktúru vlasov?... a nebude podľa vás zvláśtne keď sa mi bude vymývať čierna z mojich skôr bledších hnedých vlasov?

prosíím pomôžte, vopred ďakujeem :)

mataBB

no podla mna ked obsahuje peroxid ( co obsahuje ) tak musi aspon trosku zosvetlit...aspon podla mna ked si kupite o odtien (alebo 2) svetlejsiu farbu ako vasa, tak vam to musi chytit aj s castingom...jasne ze nie zo stredne hnedej na blond

nikolka:)))

nesuhlasim s tym, ze tieto farby nezosvetluju, mam skusenosti, takze viem to posudit. svoje vlasy mam strednohnede a sice som si ich zo zaciatku odfarbovala trochu silnejsimi blond farbami, ale len preto, lebo som si ich roky farbila velmi natmavo, ale odrastene vlasy a teda potom aj uz zosvetlovane, mi pekne zosvetlilo a vobec nie ani do zlta ani do oranzova...
Pokial ma niekto prirodzenu farbu vlasov, tak sa to urcite podari.

a neskor som skusila aj hnedu, ladovu duhovu, chytilo to tmavsie, moc mi to nevadilo, vymyvalo sa to velmi pomalicky a celkom pekne. takze spokojnost s tymito farbami.

30stm

joannn
ja som mala blon melir a dala som si sam pon a vsetky vlasy som mala rovnakej farby a ked sa mi sampon vymil po melire ani stopa len som ostala taka hnedoblondava(mala som oriskovy odtien)

joannn

ahojte. mohla by som si dať tento sampon aj na melír ? má s tým niekto skúsenosti ? Balenie neobsahuje peroxid vodíka? Je to len krém v tube ?