Farba loreal casting creme gloss - skúsenosti

henus

No ja som si s touto farbou farbila sice vlasy len raz ale podla mna je skvela.... ked si zoberem ze kadernik si vypytal 55€ za to, ze mi dal na vlasy sampon ktory vydrzal dve umytia a bola som tam kde na zaciatku tak to je poriadny rozdiel kedze tato farba stoji do 5€ a vydrzi celkom dlho a ked sa vymyva tak sa vymyva pekne postupne a nikdy nie je skareda prasiva ( teda aspon u mna to tak bolo)... ja som si farbila vlasy s odtienom ladova duhová a presne som sa trafila do odtienu mojich vlasov =)

lenkaa123456

v ziadnom pripade. tieto farby niesu zosvetlujuce a uz vobec niesu urcene na odfarbovanie tmavych vlasov na blond. ak si chces odfarbit vlasy pouzij palette de luxe odtien 100 alebo nejaky taky. vysledok bude samozrejme nepekna zltoorandzova farba, na ktoru potom pouzij nejaku blond s odtienom do siva, ktora neutralizuje tieto zlte tony

sisinka123

Ahojte.... :D ja mam tmavsie hnede vlasy a chcela by som si ich odfarbit na plavu blond... myslite, ze mi chyti loreal kasting krem gloss -glossy blondes??? :) alebo mi viete poradit nieco lepsie??? vopred diki....

liluška22

a ako chytá tato farba, keď chcem nejakú stredne hnedú je potreba si kúpiť bledši odtien , alebo sa dá spoľahnúť na obrázok?

Luci01

Ahojte, mám odfarbené vlasy na blond a chcela by som vyskúšať od lorealu casting creme gloss niaku z kolekcie glossy blond, myslíte že by sa to dalo? nechytilo by mi to na niaku fialovú? Ďakujem ;)

miska20

ahojte, aj ja si chcem nafarbit vlasky touto "farbou" odtien - perlova blond. moja prirodzena farba vlasov je svetla blond a chcela by som vediet ci sa ta farba bude zmyvat zo vsetkych vlasov rovnako alebo postupne z hora ako normalna farba?!Dost rychlo mi mastneju vlasy a pocula som, ze po farbe to je lepsie, tak ak niekto o tom nieco vie budem rada ak odpise=) dakujem. . .

gloss

ja casting používam od januára a je fakt že je výborný hlavne čo sa týka lesku ale čo mi začalo dosť vadiť všimla som si že ked si ich nafarbím úplne pri korienkoch cca O,5-1cm sú vlasy vždy o trochu svetlejšie ako ostatok :( takže s ním končím :( mal by obsahovať 3%-tný peroxid to nie je moc takže nechápem prečo to robí, pred mesiacom som si kúpila z netu preliv od Subriny+k nemu 3%tný peroxid a nespravilo mi to takže začínam pochybovať nad kvalitou castingu

ferika

ano vymyva sa.no nie je ani celkom ako sampon a ani celkom ako farba.ale ja som sa v nich nasla.su to skvele farby.a aj ked sa vymyva tak nestraca lesk.stale to vyzera ako cerstvo nafarbene len s so svetlesim odtienom.treba skusit.odporucam

mary2

pre mary jane: Ja si zas farbim vlasy Matrixom u kadernicky, pouzivam i vyrobky od tejto znacky doma a keby to bola taka uzasna farba i po cenovej stranke, tak nehladam alternativy a nejdem si precitat tuto temu :) Matrix je fajn, su po nom vyborne vlasy, ale tiez len cerstvo nafarbene, tak tyzden.. a to ho pouzivam vyse 2 rokov. Je fajn, ale ta farba - napr. moja blond sa po case zmeni, co sa mi moc nepaci vzhladom k cene, ktoru vzdy necham u kadernicky, tak ja si ju este navyse nechavam zatonovat matrixom Colour Sync, je to super, je to vymyvatelne, ale vymyje sa to tak do mesiaca a stoji ma to 25 €... Inak som spokojna, len keby to take drahe nebolo.. ale co sa tyka vyzivy vlasov - mozno ten colour sync od matrixu vyzivuje vlasy /je to tam i napisane/, ale rychlo sa vymyva a ak sa vymyva i tato farba, nemylsim si, ze tak nici vlasy, vsak ono to neodfarbuje vlas, iba ho to obali do farby, ktora sa vymyje..