Piercing do jazyka

Príspevok v téme: Piercing do jazyka
ziletka :)

mno awojte takže chcem si dať piercing do jazyka, ale na internete čo sú tie riziká tak tam je že to môže dojsť až do stavu kedy s toho bude zápal mozgových blán až k usmrteniu..................ja sa bojím či sa to môže stať........píšte názory hlavne ludia čo majú piercing v jazyku a jaké s tým máte skúsenosti??

Ďakujem keď tak tak píšte na e-mail beruska98111@gmail.com

kitana

Ahoj,
ja mam piercing v jazyku a je to ok. Dala som si ho pred 5rokmi a uz vobec necitim, ze ho mam, neregistrujem ho, proste mam ho v ustach a je to ok, ani zubky mi to nenici, teda sklovinu myslim. Nemam ani zmenenu chut ani nic podobne. Aj ja som si citala tie nebezpecenstva ale podla mna je to zbytocne prehnane. Ak pojdes k odbornikovi, ten ti pozrie jazyk a presne ti povie, ci si ho mozes dat a ci nie. Napr. moj kamos chcela, ale akurat cez stred jazyka mu vraj ide zila ci co to ani neviem takze mu povedali, nech to radsej neriskuje. Ak ti to bude robit clovek , ktory sa v tom vyzna, tak pohoda. Trosku to stipne, najhorsie budu prve dni, ked to bude az moc opuchnute ale zvyknes si, prejde to....