Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nedokazem normalne spat! stres?

Príspevok v téme: nedokazem normalne spat! stres?
:(((((((((((

Ahojte, posledny tyzden mam hroznu kvalitu spanku. Vecer sa prehadzujem v posteli a neviem zaspat aj dve hodiny a v noci sa budim.Rano sa citim unavena a cely den ako omamena.Uplne otupene zmysly kvoli tomu,ako v noci zle spim.
Mam teraz skuskove obdobie a stresy, tak to bude asi kvoli tomu.Uz som si davala na noc aj Persen,ale ten nezabral,tak som si dala polku Stilnoxu.To som sa hadzala v posteli asi pol hodinu kym som zaspala.Cakala som, ze budem spat tych 7 hodin vkuse,ved sa to pise aj v baleni.Ale zobudila som sa po 2 hodinach v noci!! a nevedela som zaspat az kym nezacalo svitat:(( a dnes zase cely den uplna unava a otupenost.a navyse ma uz z toho boli stale hlava.co by ste mi poradili?dakujem.

slnecnica24

no tak to bude urcite kvoli skuskam, ja mam tiez ten isty problem, take tri dni pred skuskou vobec nespim. Dnes som sa konecne vyspala, spala som 10 hodin, co som bola sama prekvapena z toho, ze az tak dlho =D Najlepsi recept je asi ukludnit sa a nestresovat tolko pre skolu... no to hovori teraz ta spravna =D co stale stresuje... ale tak ked chceme spat, tak to musime nejak prekonat a dufat, ze skuskove sa co najskor skonci =)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nedokazem normalne spat! stres? - Fórum - ZDRAVIE.sk