Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium na Matfyze

Príspevok v téme: Štúdium na Matfyze
NikaZBrezna

Dobrý deň,
viem, že toto fórum je najmä o zdraví, tak mi prepáčte, že vám sem založím tento príspevok.
Chcem sa len spýtať, či sa tu náhodou nenájde niekto, kto študoval v Bratislave na Matfyze. Mňa o pár dní čakajú na túto školu prijímačky a potrebovala by som sa opýtať na pár vecí ohľadom štúdia. Nenájde sa tu niekto taký? Budem veľmi rada!

osn.wizzard

ja som tiež z Breznianskeho gymnázia a išiel som na skúšky na matfyz a prirodzene,že tie príklady,najmä neriešené,boli ťažké.V tom je pointa.Je to pre ľudí,ktorí sú v matematike dobrí.A môžem povedať,že dva príklady boli úplne ľahké a dali sa zvládnuť so základnými vedmosťami.Zvyšné boli ťažšie,ale takéto testy sa píšu tak na 60% maximalne.

NikaZBrezna

Neviem, nechcem radšej dopredu hovoriť, ale bolo tam veľa príkladov, ktoré sme nikdy v škole neriešili. Asi o týždeň sa dozviem, že ako ďalej. A ty si z Bratislavy? Neviem prečo, ale zdá sa mi, že my, hoci máme gymnázium, ale nie sme z Bratislavy, nemáme až také veľké šance. Asi sa tam obšírnejšie učia, neviem.

whee_ee

drzim palce.. ale poviem ti, ze vacsinou tam studuju od nas z gymnazia jedine ti, co su z matickej... dostanu sa aj ini, ale je tiez otazne, kolko vydrzia:)).. ja som z matickej, chystam sa tam, takze o rok ma to caka:)...ale prvorada je pre mna praha, az potom ba..no drzim palce este raz, snad si to zvladla:)

NikaZBrezna

Ešte neviem ako som dopadla, ale je to za mnou! Dosť vecí som nevedela, lebo sme sa ich v škole vôbec neučili. Tak už len čakať treba.

NikaZBrezna

Áno, mám tie zadné dvierka. Som už prijatá na Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici. Ale v Bratislave sa mi strašne zapáčil ten matematický odbor. No tak skúšam šťastie.

sway

A nemas nejake "zadne dvierka".Ja mam dojem,ze na matfyz chodia same "hlavy"...Proste pomaly geniovia,co tou matikou ziju.Neviem nepoznam nikoho,kto tam teraz studuje.Ale jeden kamarat to skocnil a dobre sa uplatnil.Takze ak si na matiku,tak do toho:-)Len to bude ina uroven ako na gympoch..

NikaZBrezna

Jáj, keď ja teraz už rozmýšľam, či som dobre spravila. Zaujala ma tam tá matika, no ako vidím, bude to ťažké.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štúdium na Matfyze - Fórum - ZDRAVIE.sk