Štúdium na Matfyze

Príspevok v téme: Štúdium na Matfyze
NikaZBrezna

Dobrý deň,
viem, že toto fórum je najmä o zdraví, tak mi prepáčte, že vám sem založím tento príspevok.
Chcem sa len spýtať, či sa tu náhodou nenájde niekto, kto študoval v Bratislave na Matfyze. Mňa o pár dní čakajú na túto školu prijímačky a potrebovala by som sa opýtať na pár vecí ohľadom štúdia. Nenájde sa tu niekto taký? Budem veľmi rada!

sway

Ja som na FEL CVUT v Prahe a nestazujem si:-)Tak sa to douc,neboj prijmacky zvladnes.Este si pozri nejake statistiky,ze kolko ludi sa tam hlasilo a kolko zobrali v minulych rokoch,aspon budes mat predstavu ako by si to mala napisat.Drzim palce,isto vas nebude vela bab:-)

NikaZBrezna

Strašne pekne ti ďakujem. No vidím, že sa ešte toto všetko musím za tých pár dní doučiť. Áno, našla som si aj testy, práve tam som videla, že sú vektory. No hrôza. A ty si teraz na STU? A ty to ako zvládaš? Baví ťa to tam?

sway

Sry za gramatiku:-D Inak nemas nejake testy,co boli na prijmackach minule roky?Ja som isla na technicku skolu a tam mali byt prijmacky iba z matiky,ale nakoniec ma zobrali bez..

NikaZBrezna

Ty si strašne zlatá, ďakujem. Ja sa chcem hlavne opýtať, či sa u vás brali matice, vektory a rovinné útvary? Ja z týchto vecí nemám ani základy. Ani som o tom nepočula. A už v utorok mám prijímačky.

NikaZBrezna

Nenájde sa tu nejaký tohtoročný maturant z matiky? Rada by som sa opýtala na pár nezrovnalostí a taktiež chcela by som si skontrolovať, čo všetko sa z matiky na gymnáziách berie. Ďakujem!

NikaZBrezna

Ďakujem Ti, si strašna zlatá. Dnes som si tie osnovy tak zbežne pozerala a vidím, že v istých veciach mám rezervy. No dúfam, že za ten krátky čas aspoň niečo z toho doberiem. Keby sa tu našiel niekto z BA, aby som mohla porovnať moje vedomosti s niekým iným. Snáď sa niekto ešte ozve.

matfyzz

tak ti drzim palce na prijimackach.asi jedine co ti mozem poradit je ze pocitaj,pocitaj,pocitaj....a dober si ucivo ktore ste nemali.skus si najst niekde na nete ucebne osnovy pre blavacke gymple a podla nich sa riad.ale mozno su na nieco dobre prijimacky,a to ze sa vyseparuju ludia ktori na to nemaju.tym myslim ze som mala spoluziackov, ktori to vzdali a odisli po tyzdni, dvoch pretoze to nezvladali resp.co nepresli ani skuskami.vies a tym zbytocne premarnia rok