Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STASTNY VZTAH/MANZELSTVO?

helika

Ja mam taky uz 10 rokov, treba sa o vztah starat, utuzovat ho, mat stale spolocne temy a zaujmy, aktivity, k tomu kopec tolerancie, lasky a dobreho sexu :D
Vztah to dobre popisal/a.

deli2

len este s tym rozdielom,ze moj druh stale vyvolava zbytocne problemi.Ked je klud a pohoda,silou mocou sa snazi ma nejakym sposobom vytocit,ked zasa kricim,tak sa mu nepaci.Potom sa este urazi a robi urazeneho,presne ako pises,nevie sa opspravedlnit,nevie si uvedomit chybu,a este sa tvari urazene.
Ale,asi u neho sa nic nezmeni,lebo to co robi,robi aj jeho matka otcovi,takze to bude dedicne.A stale zalezi len na mne,ako bude vyzerat den,su veci,ktore sa daju od neho ignorovat,ale nie vsetko.
A presne ako pises,ked nie ja,ze tento vztah neotuzujem,tak je mrtvi,ale aj tak je to zbytocne skoncili sme presne tam kde jeho rodicia.Jeho matka odmietala otca uz asi 35rokov a vobec s nim nespala v jednej posteli,a presne skusa na mna toto aj on,len s tym rozdielom,ze spolu spime v jednej posteli.Ale uz zacal skusat moju trpezlivost aj v takychto veciach.Tiez ma to strasne unavuje,lebo jeho rodina dava za vinu mne a on toho zneuziva.Je to na dlhe pisanie,ale teba chapem,lebo viem ake to je,ked sa jeden snazi a druhy to len ignoruje a kazi.Je to ako keby na stenu hadzal hrach.Ale v ociach ludi je ako tichy a hanblivi chlap,aj rodicia o nom tak hovoria,ale nie je to tak,za tie roky ho poznam lepsie,ako kto kolvek.

deli prajem vela pevnych nervov,lebo viem ake to je bojovat s takym niecim.

deli2

asi viem presne o com pises,lebo presne toto mam aj ja vo vztahu.
Len s tym rozdielom,ze ja nie som tehotna-momentalne.

_Marek

arachn e aby si si nevmyslel/a nieco nove:myslel som tu knihu pre pochopenie napriklad zien, ktore zamestnavam vo firme,alebo pre pochopenie mojej mamy napriklad.. atd..

arachn e

_Marek, ked mas taku uzasnu zenu, s ktorou sa nikdy v zivote nehadate a uplne ste si sadli, naco ti je taka kniha?:) Stupas si po jazyku. Hehe. Si sa trosku vyfarbil.

usiko

odporucam knihu "Ako pochopit Muza" od Hauke Brost.........teraz citam a myslim, ze ked ju precitate, budete blizsie k stastiu....

darika

Stastna-nikdy nehovor s istotou co bude a nebud o niecom presvedcena.Ja ked som sa vydala,som si myslela,ze sa mi nikdy nic zle stat nemoze a stalo sa.Bola som si ista a dala by som ruku.Aj po par rokoch,som bola niekedy sokovana.Az teraz mozem povedat,ze som stastna,ale ruku by som nikdy nedala.Nerob to ani ty.

Dell-s chlapmi je to niekedy ako s detmi.Ani ten moj nerobieval veci a ciny.Za vsetko som podakovala,o vsetko som poprosila,vzdy som sa omluvila ked som si bola vedoma chyby.Zmenilo ho to.Podakuje,tak isto slovicko prepac je u neho normalne,a tak isto lubim ta nie je nic zvlastne.Musis skusat.

vzťah

Každý vzťah môže byť šťastný, len do neho treba vstupovať bez ružových okuliarov, nezabúdať, že sa oň treba denne starať, nikdy si nebyť istý partnerom, starať sa i o seba, svoj zovňajšok a nemyslieť si, že ak mám partnera môžem sa zanedbávať. Partnera treba podporovať v jeho snoch, nerobiť veci za neho, nepodceňovať- neponižovať ho, nerobiť mu histerické žiarlivostné scény, nebrať partnera ako svoj majetok na ktorý máte výhradné právo. Milovať partnera takého aký je aj s jeho chybami a možno práve pre ne, nesnažiť sa ho zmeniť, či prispôsobiť svojím predstavám. No a v neposlednom rade, rásť s partnerom, inak si o chvíľu nebudete mať čo povedať. Mať spoločné koníčky, skúšať spolu nové veci- napr. začať spolu športovať, príroda, hodiny spoločenského tanca, sem tam si zájsť na romantickú večeru, robiť veci spoločne, no nechať partnerovi priestor na oddych od seba. Nechať ho nech si občas vyrazí von s priateľmi. Ženy robia chybu ak sa partnerovi podriaďujú a robia doma slúžku, začnú sa o neho starať- preberú rolu jeho mamičky. Istý čas to mužovi vyhovuje- starostlivosť, no potom si nájde milenku, pretože on chce mať doma ženu a nie matku. Vzťah je potrebné rozvíjať a pestovať, každý boží deň. Je to práca na plný úväzok, potom vzťah môže byť šťastný a vydržať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STASTNY VZTAH/MANZELSTVO? - Fórum - ZDRAVIE.sk