Myslite, ze jem malo alebo akurat?

vikinkaa

zuzic,papas naozaj malo a nie prilis plnohodnotne.
ranajkuj ovsene vlocky s jogurtom, alebo musli s mliekom, alebo celozrne pecivo so syrom sunkou a zeleninkou
na desiatu si daj nejake ovocie
na obed-kludne spapaj co mate navarene z domu,ale zas neobeduj kazdy den palacinky alebo vyprazany syr:Draz za cas s kludom daj ale ak mozes radsej si daj rybu alebo hydinu so zemiakmi alebo ryzou a nejakym salatikom
na olovrant si kludne daj opat ovocie
a na veceru papaj nejaky cottage alebo nejaky salatik s maskom,alebo omeletu a trochu pecivka celozrnneho

zuzic

tak prepac ale moji rodicia sa stravuju velmi zdravo a donedavna som sa tak stravovala aj ja az pokym mi neprestalo vsetko chutit. teraz ma nutia jest ale nikdy neposluchnem lebo mi nechuti. nevidim nic zle na tom ked jem o trosku menej a este k tomu som aj schudla.ale moji rodiacia za nic nemozu

max.gluteus

Pitala si sa na zlozenie tvojej stravy a hovorim ze to nie je dobre jest ten sajrajt ktory jes. Zo zdravou zivotospravou to ma na mile daleko.

max.gluteus

Ide o to ze rodicia doslovne zabijaju svoje deti svojimy stravovacimi navykmi a ty sa nemozes osamostatnit, kedze nezarabas preto si zavysla na tom co navaria.

max.gluteus

Si vo vyvoji tak taketo obmedozvanie neni zdrave okrem toho skladba toho jedla ma daleko od zdravej stravy ale chapem zavislost na rodicoch robi svoje.

zuzic

a myslite ze moje stravovanie je moc zle?nemozem zza to ale nechuti mi..
R:ak musim tak polku chleba
D:nic
O:niekedy nic niekedy kusok z toho co doma navaria
Ol:nieco sladke na nevy alebo ovocie
V:nic alebo ovocie