Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozne ochorenia

Carmen0809

Dobry deň, mohli by ste mi poradit o ake kozne ochorenie ide? Mam po rukach fľaky v tvare kruhov su červene a suche ale len po obvode kruhu v strede je normalna pokožka najskôr som mala dva a teraz asi desať, na mieste kde mi fliačky zmyzli mi ostali biele fľaky v tvare kruhu. Dakujem

meris...

Dobrý den, chcela by som sa spytat ohladom vyrazok na tele. Mojej sestre sa na tele objavili nejake kozne utvary. Bola som snou uz aj u doktorky , ale tu mast co nam na to predpisala jej nepomaha. Vyzera to ako nejake znamienko a stale sa to zvacsuje. Je cervene a kraje ma zvyraznene. Mohli by ste mi nejako poradit , alebo niekoho popripade nieco odporucit? Dakujem.

flipendoo

Dobry den, chcela by som sa opytat, najlepsie kozneho lekara, co to znamena, ak som uz mesiac v Grecku, takmer kazdy den na plazi a na chrbte a na tvari sa mi okolo maleho hnedeho kozneho znamienka utvoril biely fliacik. Chcem este dodat, ze mam aj viac takych znamienok, no fliacik sa utvoril len okolo dvoch.

Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozne ochorenia - Fórum - ZDRAVIE.sk