Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aktívne plavanie...niekto kot sa tomu venuje/venoval

plavkyna

dakujem ti velmi pekne..naozaj si ma psychycky podporila.. ja sa snazin skontaktovat u nas do jedneho plaveckeho oddielu ..uvidim, ci by ma zobrali ci naozjan nie som moc stara..ale podla mn aby nemal byt az taky problem, pretoze som doteraz aktivne tancovala a mam svalnatu a pevnu postavu a kondiciu na urovni:D aspon nieeco..len aby sa mi niekto ozval..dakujem este raz..si zlata:)

sway

Ahoj,moja kamaratka aktivne plavala,ked bola asi v tvojom veku.A aka je otazka,ci nieje neskoro?Plav ako najlepsie vies,prihlas sa do nejakeho oddielu,je super,ze ta to bavi a uvidis,ked pojdes na sutaze,ci sa vyrovnas superom.Mozno budes potrebovat viac trenovat ako ti,co plavu od malicka,ale neskoro urcite nieje.Len do toho:-))Mozno by ti,ale naozaj mal napisat nejaky plavec,neviem ake su ich treningy narocne a ci by si naozaj bola schopna sa pridat do skupiny tvojich rovestnicok.Ale urcite na tento sport nezanevri a skus dosiahnut svoje maximum.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aktívne plavanie...niekto kot sa tomu venuje/venoval - Fórum - ZDRAVIE.sk