Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotna?!

Príspevok v téme: tehotna?!
weruska84

ahojte baby, chcem sa spytat...
pred mesiacom som vysadila antikoncepciu, no nedobraal som posledne 4 tabletky.. predtym ako som ju vysadila som spala s priatelom ktory sa do mna spravil, nasledne nato som dostala menstruaciu.
teraz mesiac po tom mi uz 6 dni meska menstruacia, mam bolave bradavky ( akoby boli napuchnute ) a dokazem prespat pol dna, co sa pred tym nikdy nestalo.. je mo zne ze osm tehotna? alebo to moze byt sposobene tym ze mi ma prist menstruacia a meska mi len preto lebo som vysadila skor antikoncepciju?
velmi pekne dakujem za odpoved.

keyt27

Dobrý deň.

prepačte že vam píšem a možno mi ani neodpoviete na moju otázku ale skusim to.26.2.10 som začala uživat HAK Lindynette 20 v prvy den menštruacii potom 3.3.10 som mala s prijatelom nechraneny sex, normalne som brala tablety no 13 .3.10sme mali nechraneny sex potom 14-15 som zobrala tablety ale 16až 18-cteho marca som nezobrala tablety lebo som odcestovala a zabudla ich doma 17-až 19 (marec) som mala slabe krvacanie take špinenie čo ma vystrašilo a chcem sa opýtať či nie som tehotna bojim sa. prosim vas o odpoved.

Ps: bola som u gynekologa povedal že nie som ale počula som že v takom skorom čase sa neda este vidiet plod.

dakujem katarina

AdamKrt

anavi2:

rozdiel je niekoho podrzat a podporovat ho v nespravnom konani, alebo na rovinu povedat pravdu. No co, urobila chybu...

Samozrejme, ze nejake ucinkovanie to ma. Ale spolahni sa na to, ake je to ucinne, ked to clovek vysadi. Ani vyrobca lieku by za to ruku do ohna nedal...Ked bude mat stastie, nic sa nestane. Ak nie, bude babo. Lepsie niekomu poradit, ako dat medvediu sluzbu. Vsetko zle je na nieco dobre. Ak sa nic nestane, tak si tuto situacia asi dobre bude pamatat pre buducnost. A o to ide, nie ? Pomoct cloveku a nie ho falosne utesovat.

anavi2

ty adam ty vies ako cloveka podrzat...neznasam ked chlapi tu zo seba robia premudrelych...a keby si chcel vediet tak niektora antikoncepcia ma ucinok aj mesia po vysadeni...
moj nazor je taky ze ti meska len preto ze si vysadila, podla mna sa nemas coho obavat...a samozrejme ta podrzim...nie ako niekto...my baby niekedy spravime hlupost kvoli tym chlapom ale tak co uz...:) pekny den ti prajem

AdamKrt

Cize, ak to chapem dobre - nedobrala si podla navodu antikoncepciu /vysadila si ju/. Spermie mozu prezit vo vagine cca 3 dni a spolahla si sa na to, ze ten antikoncepcny efekt nejak sam dojde ?

Z mojho pohladu si vysadila antikoncepciu, lebo si to nedobrala. Keby to malo mat taky super ucinok, ze mozes vynechavat tolko tabliet, tak by sa nebrala HAK podla navodu, ale kludne kazde 3-4 dni.../ale to sa v navode iste nepise/. Spoliehaj sa na to, ze ako Ti bude na to reagovat organizmus, ked porusis aj navod a odporucanie vyrobcu antikoncepcie, ak chces byt na buduce mamickou, ked v Tebe prezije par dni spermia :)

A este ste to robili aj pocas vrcholu plodneho obdobia ? Len tak dalej, ak chces na buduce kocikovat ....

alzbee

Nemas byt z coho tehotna, ked sa do teba spravil v case, ked si HAK este brala...tiez som toho nazoru, ze to je z jej vysadenia...

maruska87

podla mna to mas z toho ze si vysadila antiku,..ved sa ti absolutne zmenila hladina hormonov comu nasvedcuju aj tie priznaky..a dalsia vec je ze mas pred kramami..ved ked sa do teba urobil a brala si antiku tak podla mna sa nemas coho bat..ja neviem...povedzte aj ostatni na to nieco..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotna?! - Fórum - ZDRAVIE.sk