je mi hrozne :-((((((((

schelby

smutna, mne zomrela moja fenka vo februari minuleho roka, takze je to vyse roka uz. A stale za nou placem. Keby mozem kupim si urcite havinka.Ale ona mala iba rok a pol a napadol mi j vlciak pred mojimi vlastnymi ocami, doteraz si to viem zivo predstavit. Je to strasna bolest, je to ako tvoje dieta. Ale casom to bude lepsie,ak mas moznos zaobstaraj si steniatko. JA tu moznost nemam bohuzial, tak stale smutim. Sice steniatko ti nenahradi tvojho hava,ale budes ho mat rovnako rada a budes s amat o koho starat. NAozaj to pomaha.

lelaaaaaaa

Je to smutne,ale tvoj havinko zil uctihodnych 14 rockov a urcite mu bolo dobre,kazde zvieratko musi raz zomriet a je jasne ze si s toho smutana,ale musis sa s tym vyrovnat aj ked si psika urcite mala velmi rada a aj on teba a teraz sa na teba diva s psieho nebicka.praznota casom pominie neboj sa zvyknes si casom po par tyzdnoch....

teri78

aj nam zomrela fenka po 15 rokoch v januari.vzdy som si hovorila ze ked niekedy umre tak uz ineho psa nechcem,pretoze okrem radosti su to aj starosti hlavne ked bola starsia a ochorela.a to prehliadam financie,ktore nas stala jej neuspesna liecba.plakali sme komlet cela rodina aj nasi tvrdi chlapi.to prazdno co po nej zostalo nam po mesiaci vyplnilo steniatko ,ktore akoby nasej fenke z oka vypadlo.asi nam ho poslala z toho psieho nebicka.

wowo1

aj mne pred dvoma rokmi zomrel pes,,Uz som vlastnila 4 psov. Kazdy bol inej povahy .Ono to trva aj dva tyzdne ta prazdnota po psovy aj viac. Ale prejde to je to tazke.Bohuzial zivot je taky kruty aj my raz zomreme, aj nasi rodicia aj kamarati.Po case uvidis ze budes chciet mat opat psa, ale nenut sa teraz k tomu.Urcite sa mal u vas dobre a prezil pekny zivot.

smutna13

no viem že jej je dobre..ale je to strašne ťažke...nemožem zabudnut na to ako som ju našla ....a to čo sme spolu všeetko pržili..možno to zniie blbo ale mala som ju od malička...14 rokov mi robila radost a ked mi bolo hrozne ona to vycitila a vždy ma utešovala lahla si ku mne na postel a oblizovala ma...kym mi nebolo lepšie

alzbee

To mi je luto...ale vies, neostva ti nic ine, nez sa s tym vyrovnat. kazdy, ci uz clovek alebo zvieratko raz umrie. A tvoj psik mal uz velmi pekny vek...podla mna maju aj psikovia dusu, cize snaz sa to brat tak, ze odisla jeho telesna schranka, ale inak zije stale:) hlavne, ked clovek ci uz na to zvieratko alebo aj blizkeho zosnuleho mysli, tak je stale s nami:)) treba verit vo vyssie sily, v nieco okolo nas a vtedy sa clovek lahsie vyrovnava so stratou. Verim tomu, lebo mame v rodine znamu, ktora je medium.

usiko

zlatko, ja viem, ze je to tazke, a mnoho ludi to tak zasiahne, ze uz uiadneho psika nikdy nechcu mat...ale uvedom si jedno, tvoja havina uz davno dosluzila a jej posledne roky podla mna boli na svete iba trapenim.....nemala zo zivota uz radost, bola chora, smutna a sama by chcela odist...to ze odisla, je prirodzene, malo to tak byt, pretoze jej put sa tu uz trapila...mas to ako s ludmi, ked su stari, a velmi chori, tak chceme zomriet, pretoze nas zivot uz nema cenu za takychto podmienok...to iste so psikmi, len to nevedia povedat...tam, kde tvoja havina je, je jej dobre....