Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nespomenie si niekto na nazov tohto programu pre deti?

Príspevok v téme: nespomenie si niekto na nazov tohto programu pre deti?
nadinka

ahojte, manzelova neterka si dnes spomenula na jeden program pre deti co pozerala tak pred 5 rokmi a potrebovali by sme vediet ako sa vola... vystupovali tam take postavicky (neviem preco ale pripominali mi kuka), tusim boli 4 a na zaciatku spievali nieco ako ja som riky, ja tina, ale nie som si ista... bezalo to poobede na stv, tak ak to niekto pozna, budeme vdacni, ak nam napisete nazov. dakujem

ivka.

a pamatáte sa na raťafáka a slniečko na rukavičke? a kuka? a matelko s drobčekom?
a filmárika a filmušku? bože to sú roky!!! asi sm už fakt stará :(

panča

o boze, akurat dnes sme spominala Elmovu dečku :).Takze ak to bola zahranicna tviorba -anglina pre deti, tak jedine Sesam street..ale to boli take chlpate postavicky

nadinka

nie teletubbies to nei je, to bolo nieco ine, take tancujuce a spievajuce 4 postavy, dve akoze dievcatka, dvaja chlapci.... nevie niekto?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nespomenie si niekto na nazov tohto programu pre deti? - Fórum - ZDRAVIE.sk