Problemy s depresiou

Príspevok v téme: Problemy s depresiou
ja_uz_neviem

zdravim..mam problem.. psychicky to nezvladam...moja priatelka bola na brigade..bol s nou jeden dotycny, ktoremu sa nejak zapacila .. zacal ju psychycky nicit ..je byvaly nacek ..a zacal jej hovorit ze mna ,jej priatela ,da zbit ,ze ma znamosti a ze ma proste zabije ..ak nebude nieco s nim mat ...ona to psychicky nezvladla ,.. a proste ..mu dala :(( v posledny den brigady ...si na nu pockal zamkol ju v izbe a tlacil jej zas tieto reci do hlavy ..az mu nakoniec podlahla ..bola v tom , ze to robi pre nas, no pre mna aby mi neublizil ..proste uverila tym jeho sku.vene ubohym reciam... ja som akurat vtedy dosiel z prace v nemecku .. ked v ten den den docestovala domov nic mi nepovedala co sa stalo ..len rano v ten den mi volala,ze ju tam drzi v izbe a ze ju nechce pustit....ale potom ze ju nakoniec pustil..leby to nebolo tak daleko tak ..ten hajzekl uz asi nezije ..tak ked docestovala dom ,ze sa nic take nestalo ,iba mi povedala ,ze jej hovoril tie veci a tak .. ja som mal o tri dni ist znova za hranice pracovat .. v tie dni sme mali pohlavny styk ...ale bol chraneny maximalne sa o mna obtrela nejak, ale to pochybujem ze by s toho mohla otehotniet.. ked som teraz dosiel z prace .. moja mi povedala ze jej meskaju krami ..neslo mi to do hlavy,ze ako co sa mohlo stat ..test vysiel pozitivny aj doktor to potvrdil ,ze caka male..no tak sme to povedali rodicom a tak ..a zacali sme zariadovat veci okolo svadby.. az to ona nevydrzala a povedala mi co sa stalo presne na brigade..ze ako ju ten hejzel..:((( teraz ona chce ist na potrat ja ju do toho nenutim ani ju od toho neodhovaram..neviem ci je tu moznost ze je to nase ..ale strasne o tom pochybujem..ja som na tom psychicky zle mal som kedisy problemy s depresiou a teraz sa mi to vratilo a je to este horsie..z toho ze nemozem nic spravit ...ze som uplne bezmocny ..te hajzel..:((((((.. milujem ju a myslel som si ze je to osoba ktora si veri a stoji si za svojim a ze sa len tak nepodda.. a ze som pre nu jediny komu povie ked ma problem ..a ona nic nepovedala..:(( neviem teraz mi v hlave chodia myslienky ,ze to s nou dalej uz nemozem ..ze si musim dat pauzu alebo co a poriadne si vsetko premysliet..prosim poradte mi niekto co mam robit ...ja nechcem byt sviniar ktory ju opusti ..ale ja uz dalej nemozem ja som v nu veril.. a ona mne nie ked mi to nepovedala.. alebo sa tak strasne bala ??ale nemala coho.. ja nechcem zit ..keby som aspon mohol plakat ,ale ja to neviem proste mi to nejde:((((((( poradte mi niekto prosim co mam robit na moj vek je toho na mna moc

claudica

Ano, sway, máš pravdu, určite je to iné a je to rozdiel... Taký sex som mala /z donútenia/ s bývalým, len som na to chvalabohu zabudla... Keď potom príde "ten pravý", tak na tie nepríjemné veci sa zabudne. A súhlasím s väčšinou názorov, mala by to riešiť polícia. Ak by mu to prešlo, môžu to zažiť aj iné a jeho brutalita môže prerásť v niečo ešte horšie. Majte sa.

sway

ja_uz_neviem
Neviem,ci je pomsta dobra volba(a ak aj ano,najlepsie chuti za studena),ja viem,ze to v tebe vrie,ale aby este on nepodal na teba trestne oznamenie za napdnutie..Mate na svojej strane zakon.Tak sakra bojujte.To co on povie ta nemusi zaujimat,je to slovo proti slovu a ona ostala tehotna,cize mate 1. dokaz a mozes ist aj ty za nim mu to vykricat a nahraj ho,ak nechces trapit priatelku..Viem,zeby nato chcela zabudnut,ale to aj tak nezabudne uz len kvoli tomu decku,co pri tom spolodili...A bude mat kludnejsiu dusicku,ak ho zato odsudia a aspon zariadite,ze to uz ziadnej nespravi.Ale je to vasa vec,len sa rozhodnite,tak aby ste si z toho neodniesli vy dvaja to najhorsie,ale ten vinnik..

ja_uz_neviem

dneska za nou idem ..navrhnem jej ,ze ci nechce podtat to trestne oznamenie.. aj ked si myslim ze ona chce na to cim skor zabudnut a ze uz nebude chciet robit nejake veci okolo ...ten dotycny si pride na svoje uz zhruba viem kde presne byva,sice nieje znesho mesta,a pre mna nebude problem zistit si jeho presnu adresu.. hajzel dostane to co si zasluzi..

sway

ja_uz_neviem
Ako mozes napisat,ze to spravila dobrovolne:-(Vsak ,ked sa niekto vyhraza zabitim rodiny a vyzaduje nieco pod natlakom,tak to ani z daleka nie je dobrovolne,ale zo strachu a to je to iste ako znasilnenie.

sway

Tak nech mu ona teraz napise spravu,ze po tom co jej spravil ostala tehotna,nech tam napise aj co jej hovoril.A bude stacit,ked jej odpise nieco take,ako ze si to zasluzila alebo to nepriamo potvrdi a mate dokaz.Alebo nech sa s nim ide pohadat a nech si ten rozhovor nahra na diktafon.
Claudika,ani si nikdy nemala nedobrovolne sex?Ono je rozdiel prepadnutie a brutalne znasilnenie a tzv. donutenie k niecomu slovnou cestou a vyhrazkami.Z toho moze byt znechutena a moze mat pocity viny,ze podlahla,ale ak sa k nej vrati priatel,ktoreho lubi nemusi odmietat sex..

claudica

No ja neviem, nebola som našťastie nikdy znásilnená /ak je to pravda/, ale si myslím, že po znásilnení by som nedokázala mať dosť dlho normálny intímny život. Ale hovorím - ja som také nezažila. Ak ju máš skutočne rád, ostaň pri nej, ale zatiaľ "bez papierov", budúcnosť ukáže jej charakter. Prajem veľa šťastia. Drž sa.

ja_uz_neviem

no on sa jej vyhrazal slovne..svedkovia niesu smsky niesu :((...a ked sa to tak vezme ona to vlastne spravila dobrovolne...

sway

Vyhrazanie a znasilnenie je zavazny trestny cin.Ako sa jej vyhrazal?Cisto slovne utoky,bol pri nich niekto - svedok??alebo aj smsky pisal?bolo by dobre mat nejake dokazy.Urcite chodte na policiu,je dospela a svojpravna,cize sa nikto o tom nemusi dozvediet(ak sa ten dotycny nepochvali - ale myslim,ze by nevytruboval,ze ide na policiu za znasilnenie,hlavne ked ste z maleho mesta).Spisete zapisnicu a jeho si predvolaju.Bude sud a daju vam za pravdu.Uvidis.Este ako taka spravodlivost na tomto svete existuje.Najlepsie je,ze obet sa hanbi zato,co jej spravil nejaky deviant.Podpor svoju priatelku,nech bojuje a riesi to pravnou cestou,takyto nasilnici by nemali behat na slobode.