Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reuma?

Adinhkaa

Rada by som dala do pozornosti nasu skupinu na FB "Moja & Tvoja artritida" kde najdete rozne informacie tykajuce sa reumatickych ochoreni..

demetermaco1

mily wifion pišeš o tvojich problemoch ja ti poviem len toľko čím skôr si dáš urobiť reumatické testy u obvoďaka tým lepšie a pojdeš k reumatologovy ak je tvoje podozremie spravne neboj sa dá sa stým aj cekom slušne vyžiť v medziach normy ja som bol tiež v tvojom veku ked sa nato prišlo ale maja bývalá obvodná sa nato vykašlala a po predjdení k inej lekárke sa to podstatne zlepšilo,a hlavne nazabudni každý den sa rano pomaly rozcvičiť lebo viem očom píšem. má teraz 40 preč a ppracujem v medziach normy.tak ti držím prsty,

[zruseny12]

ale musis ich brat spolu,vsetky...
najlepsie by bolo,asi si presne zistil,preco sa ti to deje...zistit PRICINU TOHO MRAVCENIA...atd.
nieco som si o REAMATIZMU precitala,tak ti napisem len nieco z toho...
na to je dobre brat
selen,vit.A,vit.C,a E
DOBRE JE JEST
avokado,cerstve orechy,olivovy olej,rybi tuk,obilniny,vajcia,a pivne drozdie aj omega3mastne kyseliny,ktore maju v tele protizapalovy ucinok.
pri brani rybieho oleja a pupalkoveho oleja,sa moze znizit spotreba liekov proti BOLESTI...
kedze sa pod priznakmi REUMATIZMU,mozu skryvat najroznejsie choroby,bolo by dobre poradit sa zo svojim lekarom...

[zruseny12]

normalne na kosti a svaly,alebo mozes mat len prechladnute svaly a kosti a klby...
ak by si chcel vediet,ci mas reumu,da sa to u OBVODNEJ,aspon mne to robili...lebo tiez som mala problemi podobne...
skus doplnit VAPNIK,HORCIK,ZINOK,BOR,VIT.D3,MED,MANGAN...A CVIC STALE,ABY TI NETUHLI...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reuma? - Fórum - ZDRAVIE.sk