Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

viem, ze to tu uz bolo, ale akosi ma to len zmiatlo

Príspevok v téme: viem, ze to tu uz bolo, ale akosi ma to len zmiatlo
luciaM

Este som nebola na poriadnej gznekologickej prehliadke a asi by som tam mala ist pretoze mi meska menstruacia tak ze to do roka to nemam 12 krat ale tak 6-7 x teda za posledny rok som tak mala.
Tu vsade som citala, vela veci, o tom ako ma prebiehat prehliadka a tak. Ani raz som nebola na koze z coho mam riadne obavy, a tak isto neviem, ci mam ist ku gznekologovi oholena, alebo nie tam dolu. Aby som nespravila nieco zle. Som z toho cela zmagorena.

marrrie

titi, mna takto zostresoval moj gynekolog, ktory sa mi vysmial, pretoze som sa zabudla oholit, od vtedy s tym mam dost problemy. A preto sa radsej holim, aj ked nie vzdy to chcem, ale nikdy neviem, kedy mozem skoncit u lekara. A prsia mi nevysetroval lekar ani raz.

titi...

Nemusíš sa oholiť.Normálne ako aj bežný den to máš.Cistučko bez parfému tam dole.Koza nie je žiadná katastrofa.Prežiješ,kto ťa s tým straší?Pamätam sa aj ja som bola prvýkrát ked som nastupila do práce,v 20-ich.V januári.Vtedajší lekár mi hovoril rýchlo sa vyzliecť,no to sa mi podarilo ale pančušky naspäť?Hotová katastrofa.Vždy sa nasmejeme ked to pripomeniem mojej 11 ročnej dcérke.Nazbieraj odvahu a treba isť.

marrie

nezavislak co sa montujes, do cisto zenskych tem? A hovori ti podla seba sudim teba? Tak to asi ty mas vela partneriek.

alzbee

nezavislak: precitaj si moj prispevok,co som pisala o 18.35h, kde pisem, ze som si presla GENITALNYMI BRADAVICAMI-KONDYLOMY...si myslis, ze ked som chodila 9mesiacov ku koznej tak neviem, co som mala? A v mojom zivote som mala dvoch partnerov, tak si laskavo svoje debilne poznamky nechaj pre seba...

alzbee

Tie bradavice mali daleko od vyrazok...boli proste uplne nechutne...opisala by som ich ako male karfioliky na stopke...akoby take odstavajuce maso..tazko to opisat-ked chces si vygoogli tie obrazky, ale upozornujem, ze tie su naozaj nechutne. Ja som to nastastie podchytila vcas, ale vlieklo sa to so mnou 9mesaicov, kym som sa ich uplne zbavila...i ked virus HPV mam zrejme stale v sebe a preto mam riziko, ze sa mozu hocikedy vratit:-(

marrie

alzbee, tak to je teda nie velmi prijemne. Ak sa smiem opytat ako sa prejavuju tie bradavice? Mne sa robia sem - tam na povrchu take vselijake "vyrazky" ale je to tvrde neskutocne.
Ja som potom, co som zazila u doktora tak som sa holila az tak, ze som podrazdila pokozku a teraz to holim lebo sa tak citim lepsie, ale musela som spravit kompromis a len raz za mesiac inak by som to zase nevydzala..

alzbee

No ja som si zialbohu presla genitalnymi bradavicami-kondylomy a to mi zakazali (vlastne odporucili) neholit sa, lebo ziletkou som si ich mohla rozniest dalej:(...tak som teda 9mesiacov chodila neoholena aj ku gynekologicke, aj ku koznej...

marrie

Ja neviem, co vravi babickam, tiez som sa nad tym zamyslala. Ako vravim bola to pre mna neskutocna potupa a hanba.
Ty si mala preco zakazane holit sa, ak sa smiem opytat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

viem, ze to tu uz bolo, ale akosi ma to len zmiatlo - Fórum - ZDRAVIE.sk