Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilácia/Depilácia. Aký je v tom rozdiel?

mia19

No, bola to moja prvá depilácia voskom, takže chlpy boli väčšie. ten podepilačný krém mi aplikovala raz kozmetička v salóne,a ráno som sa zobudila so zapálenými rukami. Mám obavy do budúcnosti si to zopakovať, ale ruky chlpaté mať nechcem.

delphia

zrejme mas citlivejsiu plet, alebo to ochlpenie bolo hustejie. tazko povedat. ak tie miesta nehnisali, tak nejedna sa o zavlecenie infekcie. podla toho bude treba aplikovat podepilacny ukludnujuci krem viac x, nie len raz po voskovani.

mia19

Ale ja som mala črvené bodky zapáalené asi tak 4 dni, Dnes je 6 deň už to začína miznúť, ale mne sa to nezdá normálne. veď som mala ruky ako po malých osýpkach. V čom nastal problém?

delphia

kazda depilacia je nieco nefyziologicke pre pokozku. je uplne normalne, ak po depil. vznikne na mieste kazdeho chlpu cervena bodka. je to prejav podrazdenia, ktore do niekolko hodin odznieva. nejedna sa o zapal.

delphia

epilacia- odstranenie ochlpenia nad povrchom koze- holenie, epilacne kremy,

depilacia- odstranenie ochlpenia aj s korenom- laserom, pinzetou, voskom, elektrickou ihlou

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epilácia/Depilácia. Aký je v tom rozdiel? - Fórum - ZDRAVIE.sk