Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up a puder na aknoznu plet

Príspevok v téme: Make up a puder na aknoznu plet
eMmKa229

Ahojte,mam aknoznu plet,aj ked to nie je az take strasne,ale mam problem s najdenim vhodneho make up-u a pudra.Make up-ov som uz vyskusala dost,ale stale sa mi zda,ze mi robia akokeby masku,ze vidno ten prechod medzi krkom a tvarou a po case sa zacinam lesknut aj ked si nanesiem puder.Teraz mam make up od astor 16hod so stetcom a puder astor perfect finish.A aj tak sa lesknem po urcitej dobe,toto mi hlavne vadi.Co vam pomaha?A co pouzivate?dakujem za odpovede:)

kikushka225

Ahojte.Takze baby, ak mate problem s akne neodporucam pouivat vela make-upu a...ja uz dost davno sa staram o svoju problematiscku plet takto:najprv nanesiem tenku vrstvu hydratacneho kremu, korektor(ktory mi zakryje akne a pupienky) a puder(ja pouzivam ten uplne sypky, pretoze dobre zakryje)...make-upy nepouzivajte, lebo toho by bolo na plet vela-make-up, puder, a bla bla bla...ZBYTOCNE to upchava pory a tym este viacej zviraznite svoje nedokonalosti!...odskusane na pleti s akne!A samozrejem, ze pred nanesenim akehokolvek pripravku plati dokladne precistenie pleti!Nezabudajte na to baby...:)

moncik

ahojte,
mala som stale problemy s pletou, mam 27 rokov. Skusala som rozne kozmetiky. No VICHY je ta najlepsia. Super pomaha nocny krem Chrono-active anti-inperfection care ktory priam likviduje vyrazky za noc. Ja som mala stale problemy s takymi velkymi jebakmi, no teraz sa mozem chvalit cistou pletou. Pouzivam pouzivam Vichy Normaderm cistiaci peelingovy gel a cistiaci gel, potom tonikum a nakoniec nocny krem. Pomaha perfektne. Cez den mam druhy Vichy krem, no to uz zavisi od pokozky. Make-up som tiez pouzivala od Vichy, no potom som kupila od druhej kozmetiky La Roche Posay, no je super na akne plet. Opytaj sa na Vichy Normaderm v lekarni, mozu ti presne poradit na tvoju plet. Je drahsia no stoji za to.

zuzka2

Ahoj skus LIRENE,ja som dlho hladala a našla som,je matný a ani po čase sa neleskne.z tejto značky je aj púder a iná kozmetika.Predávali to jeden čas v DM a potom som to kupovala v lekárni.Teraz si objednávam cez net.je to lacnejšie a stále si kúpim tak na cca 3.mesiace a mám pokoj.

severanka

používať sypký make up na tekutý make up je blbosť... na tekutý make up sypký púder,a lebo fixačný a na to trocha kompaktného... ale dva make upy na sebe,t o nie je najšťastnejšie riešenie...

madison

siu4 .. v zelenom ?? nie v modrom nahodou? a TEN manhattan ALE clear face mam .. je to anti shine makeup .. a ma taku pudrovu konzistenciu ako keby .. je fajn , aj ked mne , aspon na mmojej pleti , vyzera dost neprirodzene, a zevraj anti shine, este od neho sa viac lesknem,, neni taky prirodzeny

siu4

Prechod ti vidiet preto ,lebo asi pouzivas zly odtien.vyskusaj od maybelline z rady pure,je to v takej zelenej tube.Od neho sa nelesknem.A takisto pomaha aj baza pod make.up od dermacolu

vypsana_fixa

..vyskusaj make up manhattan powder mat make up..zmatnujuci.zbavuje plet lesku a nieje takej tekutej konzistencie ako voda..je pudrovy,preto puder mozes vynechat..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up a puder na aknoznu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk