cyto III - HPV negativne

Príspevok v téme: cyto III - HPV negativne
lenica

ahoj vsetci, chcem sa poradit a opytat na vas nazor. asi pred mesiacom mi gynekolog spravil cytologicke vysetrenie a vysiel treti stupen. tak mi dal spravit aj test na hpv, ktory ako mi povedal, by mal byt hlavnou priconou zmien na maternici, ale tento vysiel negativne. zijem v zahranici a neviem presne, ako to vyzera s vysetreniami na svk. gynekolog mi tiez povedal, ze mam zapal, ktory je ale nateraz vylieceny (mala som ATB), ale cyto III ostava a vraj jediny sposob, ako to liecit je zmrazenie tych "zlych" buniek. v pripade, ze by som suhlasila, znamena to, ze by sa tym moj problem vyriesil? a ked pricinou nie je hpv, co moze sposobovat zmeny na krcku maternice veduce k bujneniu buniek? vopred vdaka za vsetky nazory.

???????????

ja destrukcny cinitel?ved si pozri dozadu co tu ludom radis,stale to iste dookola..... a s tym biznisom sori mas pravdu na Slovensku ti to neslo /pozri si 29.5.09 00:58/

RNG

???????????, mam ti odpovedat rovnako?
Ty si tu na fore destrukcny cinitel. Ja sa snazim ludom s problemami pomoct, vcitane teba a ty mi ako besny pes hryznes do ruky.
Ja nemam na Slovensku uz davnejsie ziadny obchod ani tam neponukam ziadny tovar. Takze moje prispevky dnes nie su nijak propagovanie roznych tovarov na moje osobne obohatenie. Prave naopak, ked mi to dovolia(a v poslednom case mi ziadne produkty detailne spomenut ani nedovolia) snazim sa ludi nasmerovat na ucinne a lacne prirodne prostriedky na svetovom trhu z roznych firiem.
Teda doplnujem tu na fore to, co by lekari mali vediet od svojich kolegov, vyskumnikov v tomto poli a to co na Slovenskom trhu casto chyba alebo je cenove nedostupne pre vacsinu .

???????????

RNG ty si ako virus,akonahle niekto nieco napise o svojej chorobe,už si tam a nukas stale dookola tie svoje kvapky,oleje....co si diler?asi mas z toho dobry biznis

RNG

proti zmenam veducim k rakovinam(bujnenia roznych druhov) su velmi ucinne vytazky z kapustovin, ako I3C, DIM a sulforphane, ktore sa pouzivaju s uspechom aj na potlacenie rakovin, viaceri tu uz spomenuli osobne skusenosti so zlepsenim Cim 3 na Cim 2 dokonca Cim 1 len pouzivanim Indonalu(obsahuje I3C)
Tu mate hned aj dokaz, ze zmeny na krcku maternice nie su len z dovodov hpv infekcie, ale zrejme aj inych pricin.

lenica

diki baby, uz som sa objednala aj ku svojej gynekologicke na slovensku, tak snad budem mudrejsia, ked sa s nou porozpravam. HAK mam len kratko, ale moze to nejak suvisiet. dik za rady, a ifka, tymi partnermi to asi nebude, kedze som mala a stale mam len jedneho (a myslim, ze on momentalne tiez ine nema, aj ked clovek nikdy nevie..).

usmev11

Ja som pred 3 rokmi tiez mala cyto III, nemala som hpv ani nijaku infekciu, ale brala som dlhodobo antikoncepciu, skusila som ju vysadit a po 2 mesiacoch sa vsetko vratilo do normalu. Ja nechcem zniet ako velky odporca antikoncepcie ale v mojom pripade prave HAK sposobila zmeny. A aj ked hpv najcastejsie sposobuje znemy na krcku nie je jedinym povodcom tychto zmien, je hlavne dolezite aby si chodila na pravidelne vysetrenia.

inata

neda mi nereagovat,ifka prepač ale napisala si velku hlupost,co len nahlodava sebavedomie žien.ako potom vysvetliš zapaly u malych 5-ročnych dievčatiek?hm?
a potom ako je možne že sexualne pracovničky nezomieraju na rakovinu krcka častejšie ako ženy,ktore maju jedneho partnera po cely život?
je pravda že striedanie partnerov je jeden z vyznamnych faktorov pri nakaze pohlavnych chorob a HPV ale ze zapaly su totožne s pohlavne prenosnymi ochoreniami,to by určite netvrdil ani žiadny gynekolog.
všetko je o imunite!a zapaly rodidiel,maternice,vaječnikov tak ako zapal mechura alebo hrdla ... sposobuje tisic faktorov a možno by si sa čudovala akych banalnych.okolo nas žije miliarda bakterii a virusov a je len na našej imunite ako si s nimi poradi.

ifka1

vsetky zapaly maternice sposobuje infekcia, ktora sa do tela dostane pohlavnym stykom. cim viac partnerov, tym viac vselijakej infekcie. cim viac infekcie a zle liecenej, tym vacsie riziko rozvoja rakoviny. zapal na maternici nieje z vody, z jedla, z bazena, z uterakov. !!

inata

podla mojho nazoru:pričinou može byt ten spominany zapal a hpv si mohla mat pred tym a imunitny system si s nim uz poradil.ale aj tam byt nemusel a len zapal narobil tieto zmeny.u nas sa to rieši konizaciou.pozri na tie stranky o konizacii,je tam vela popisane.