Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc s neobmedzeným internetom

Príspevok v téme: pomoc s neobmedzeným internetom
katka-

Veľmi sa v PC nevyznám. ALe dnes som prešla z obmedzeného internetu na neobmedzený. Mám nové meno a heslo. Mám WIFI Vigor 2600. Inštalačné CD nemám. Ako ďalej postupovať? Dá sa zavolať do T comu ale to číslo je platené, ja mám len mobil a vyšlo by ma to strašne draho. Našla som túto stránku :

www.t-com.sk

môžem podľa nej postupovať a len zadám nové meno a heslo? ďakujem moc.

max.gluteus

Cisto teoreticky staci zmenit iba heslo a meno nic ine nemusis menit a malo by to ist. Veci ako DHCP a tu lan uz mas nastavenu, kedze ti ide uz teraz na nom net.

max.gluteus

katka: Ano mozes podla neho postupovat tiez mam vigor 2600 VGST okrem toho je to moc dobry router a sam ho mam tak isto nastaveny.

0vecka

2 katka ale ak sa xce spytat ci staci zmenit heslo a prihlasovacie meno myslim ze na to staci ta zakladna info linka neviem taketo info tam davaju...

sway

Postupuj podla manualu,co si nasla,neboj nic nemozes zbabrat.Davaj pozor,ze vsetko je presne rovnake ako v navode a malo by to fungovat.Mozno este bude treba zadat nejake parametre na sietovej karte v tvojom pc aby nasiel tuto siet,ale neviem ako funguje t-com.Ak sa ti instalacia nevydari,potom volaj linku.Ziadna nenavratna chyba vsak nehrozi:-)

katka-

Ovečka, na inštaláciu bezplatná nie je. Ona mi sama povedala, že ak mi treba pomôcť s inštaláciou, nadiktuje mi iné číslo ale je platené.

0vecka

ta linka tam je bezplatna tak kludne zavolaj .... ja som im casto volal ked nieco neslo sak na to tam su :) napr aj ked mi nesiel net atd

katka-

juj, ale keď si to len myslíš...
sa bojím, aby som niečo nezblbla. by som to potrebovala na 100 % či to môžem podľa toho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc s neobmedzeným internetom - Fórum - ZDRAVIE.sk