Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výtok u dieťatka

asfhwoi

Ja ked som bola mala, tiez som to mala.Isla som aj k detskej gynekologicke. Ale ani neviem co mi bolo.asi infekcia.niektore dievcata, co to mavaju uz odmalicka to zvyknu potom mat aj v dospelosti casto.Skuste jej zvysit imunitu.Probiotika a tak..

bazalka

V tom by som problém nevidela, pretože gaťky nosí len bavlnené a tie po pratí ešte vypláchame v čistej vode, aby sa odstránili všetky stopy prášku a antibiotiká ešte nikdy nebrala. Nebola moc chorá a keď aj bola, tak sme sa to snažili liečiť bez antibiotík. Ale už skôr to mala tam dole začervenalé aj ju to svrbelo, ale potom to prešlo. Teraz už dlhšiu dobu s tým nemala žiadne problémy až teraz ten výtok, ale zase ju nič nesvrbí.

Ivka 1

Bazalka utieras jej spravne ritku? Nebrala v poslednej dobe antibiotika ? Nohavicky su lepsie bavlnene radsej sa vyhybajte nohavickam zo syntetickych materiálov. Na umyvanie pohl.organov pouzivaje radsej neparfemovane mydla alebo cistu vodu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výtok u dieťatka - Fórum - ZDRAVIE.sk